Czy feminizm to przygotowania do wojny? – braciasamcy.pl

Największe wojny, stosy trupów i miliony kalek, jeziora łez wrzeszczących z przerażenia sierot poprzedzały nie słowa jasnowidzów i układy gwiazd, a określone, bardzo podobne do siebie wydarzenia, gdy jedną grupę ludzi (płeć, rasę, wyznanie itd.) podjudzano wobec innych.

Po owocach ich poznacie

Czym był nieludzki i najbardziej haniebny w historii ludzkości komunizm? Wyniesionym pod niebiosa uwielbieniem chłopstwa, a potępieniem wyzyskiwaczy, kułaków – warto wspomnieć, że kułakiem (często mordowanym z całą rodziną) był chłop z dwoma krowami.

­
W komunistycznej Kampuczy (Kambodża) Pol Pota, zabijano i bestialsko torturowano za sam fakt noszenia okularów, czy też posiadania zbyt delikatnych dłoni (nie wspominając już o umiejętności czytania, był to grzech śmiertelny), a komunistyczna kampania Mao Zedonga w Chinach, polegająca na tępieniu wróbli, spowodowała klęskę głodu obliczaną na ok. 40 milionów ofiar.

­
O wywołanym przez Stalina głodzie na Ukrainie, który pochłonął 10 milionów ludzi i skończył się masowym kanibalizmem, nie ma co już wspominać.

­
Czym się te wyniesienie prostego człowieka na ołtarze skończyło? Nie starczy mego życia, by opisać Himalaje podłości, które z tego obłędu wynikły.

 

Polacy zawsze winni, za wszystko.

 

Nazizm Hitlera, to już nie chłopi i robotnicy (chociaż też opiewani przez fuhrera tysiącletniej rzeszy, zwłaszcza przed wyborami), a rasa niemiecka wyniesiona do rangi nadludzi, którzy mieli władać całą planetą.

­
Efekt my, Polacy, znamy doskonale. Jeszcze przez wiele lat nie odbudujemy tego, co niemcy nakradli i zniszczyli – a wielkimi krokami zbliża się chwila, kiedy to my, Polacy, zostaniemy oskarżeni o wywołanie drugiej wojny światowej.

­
Póki co będziemy spłacać odszkodowania za zniszczenia dokonane przez niemców, naszym największym przyjaciołom, żydom, i pokornie zginać karki, gdy „nasi” politycy na niemieckim żołdzie łajają nas za samo myślenie o odszkodowaniach od niemców, które dostaną nawet murzyni z dawnych kolonii – a my za zniszczenie państwa i sześć milionów zmarłych nie odzyskamy nic. Może czasem odkupimy jakiś obraz, który po wysłaniu do Oświęcimia Polaków na śmierć w komorze gazowej, został przez niemców ukradziony.

Obecnie pewne środowiska promują już nie chłoporobotników, super rasę niebieskookich blond niemców, ale kobiety – i to im wmawiają, że są uciskane i wzywają do rebelii przeciwko sprawcom ich wszystkich nieszczęść; mężczyznom. Namawia się kobiety do rozwodów, zakładania biznesów i budowania swego szczęścia za wszelką cenę.

­
Jakby tego było mało, system prawny w tym dopomaga, doprowadzając do rozpaczy, tragedii i niekiedy samobójstw wielu uczciwych, porządnych mężczyzn, którzy znudzili się ich małżonce, gorączkowo podjudzanej do przesiadki na „nowszy model” małżeńskiego osła.

 

Uciśnione kobiety atakują

Kobieta może oskarżyć mężczyznę o gwałt na niej czy dziecku – i jeśli wyda się że kłamała, nic jej nie grozi, co najwyżej grzywna. Może mężczyznę uderzyć, a jak pójdzie na policję, społeczność (wraz z płaczącymi ze śmiechu wąsatymi stróżami prawa) uzna go za tchórza i mięczaka, stanie się pośmiewiskiem – gdy odda cios, pójdzie do więzienia, i także stanie się pośmiewiskiem, tylko że opluwanym na ulicy.

­Można oszukać męża co do jego ojcostwa, i sprawić by uczciwy mężczyzna poświęcił życie na wychowanie cudzego dziecka – zgodnie z prawem. Gdy kobieta zostanie złapana na kłamstwie… nic się nie dzieje. Mężczyzna musi utrzymywać cudze dziecko, albo pójdzie do więzienia. O testy DNA nawet nie poprosi, gdyż uczciwe Panie wpadają wtedy w szał… a dla sądu który ich nie zlecił, będą nielegalne.

­
A skoro można bezkarnie zniszczyć mężczyznę dla mieszkania, majątku, zemsty, wykorzystać… to się chętnie korzysta.

­

Kobiety mimo tego że dłużej żyją, idą szybciej na emeryturę. Jeśli nie nadają się do jakiejś pracy (policja, służby itd.), to i tak muszą zostać przyjęte w imię „równości” – a później gdy zabiją w czasie awantury człowieka, jego matka, siostra i babka płaczą że policja nie dała rady. A jak miała dać radę, jak na patrolu zamiast wyszkolonych, napakowanych i zdeterminowanych byków z bronią były 50-kilowe kobiety, które nie chciały połamać sobie paznokci podczas interwencji? Takich przykładów jest cała masa.

­

 

Więc gdzie, do jasnej cholery, jest ten wyzysk kobiet, dla których mężczyźni poświęcali swoje życie i zdrowie przez całą ludzką historię? Że siedziały z dziećmi w domach, gdy mężczyźni byli okaleczani, torturowani i zabijani na polach bitew?

­
W efekcie rozpadają się rodziny, goreją kłótnie i niesnaski, a cierpią straszliwie dzieci. Kłótnie, niezgoda, konflikty – rujnuje się zdrowie ludzi, upada dobrobyt państwa i nikt już nie chce o nie dbać i walczyć. Państwo upada, popada w ruinę – kobiety stają się agresywne i władcze, pełnią męskie role a mężczyźni zastraszeni i bierni, czyli wszyscy są nieszczęśliwi. I o to właśnie chodzi.

­

Kobiety od zawsze walczyły z mężczyzną o władzę nad nim – i jego „zasobami”. I ten odwieczny konflikt wykorzystano, promując jedną z jego stron.

­

Znak nadchodzącej wojny

I to jest właśnie ten znak, który powie nam więcej niż astrologia, wizje jasnowidzów i stare kalendarze nieistniejących już ludów.

­
Niestety, nowoczesne kobiety nie rozumieją, że ci którzy znowu wprowadzają podział między ludzi (teraz na płcie), w nosie mają interesy kobiet – oni chcą tylko wywołać kolejną wojnę.

­
I że w tej wojnie będzie walczył nie kto inny, tylko dzieci tych nowoczesnych kobiet – a ich bliscy i przyjaciele, zginą w miastach podczas nalotów i ataków rakietowych. I historia znów zatoczy koło – wśród jęków i krzyków ludzi z obciętymi nogami i rękami, straumatyzowanych działaniami wojennymi, ślepych, głuchych i poparzonych.

­
Być może niejeden okaleczony człowiek, z nienawiścią będzie myśleć o swojej matce czy ojcu, którzy walczyli o rzekome prawa kobiet, a tak naprawdę byli tylko Leninowskimi „pożytecznymi idiotami” i marionetkami w rękach tych, których dzieci w czasie wojny będą w bezpiecznym, radosnym i zasobnym miejscu.

Dzieci elity się bawią, dzieci plebsu konają w mękach

Umierać w męczarniach będzie plebs i ich dzieci, nie dzieci „elity”.

Gdy minie nadchodząca wojna, znów nastanie pokój i naturalne role męskie oraz kobiece – a podżegacze wojenni znowu stworzą kolejny podział i konflikt, by wywołać nienawiść i iskrę wojenną.

­ Ciekawe jaki podział zastosują? Co będzie następnym razem? Nienawiść między ludźmi genetycznie modyfikowanymi, a „zwykłymi”? A może wymyślą coś innego? Na szczęście ja tego nie dożyję.

 

Sklep: https://samczeruno.pl/sklep/

________________________________________________

Radio Samiec na vimeo: https://vimeo.com/radiosamiec

________________________________________________

Forum: http://braciasamcy.pl/

________________________________________________

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topi…

________________________________________________

Strony: http://samczeruno.pl/ http://www.ecoego.pl/ http://radiosamiec.pl/ http://samiecweb.pl

________________________________________________

Sklep z ciuchami: http://braciasamcy.cupsell.pl/k/all

Patronite: Patronite: patronite.pl/profil/102285/marek-kotonski

Stary/nowy blog: http://xn--ksigasukcesw-bib73c.pl/

 

Facebook: https://www.facebook.com/samczeruno/

________________________________________________

One thought on “Czy feminizm to przygotowania do wojny? – braciasamcy.pl

 1. Widać to na każdym kroku jak się zachowują , funkcjonują współczesne nowoczesne sfeminizowane kobietki .
  Pasywna agresja , pogarda , brak szacunku , wykorzystywanie , manipulowanie , okłamywanie , nie dotrzymywanie słowa , niszczenie i pomawianie .
  Smutne jest to , że większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego iż nie jest to dobre zarówno dla nich jak i mężczyzn dlaczego ponieważ ten cały chory feminizm został wymyślony przez sprytnych możnych tego świata bądź obcej rasy kosmitów która potrzebuje naszej cennej energii życiowej .
  W konsekwencji doprowadzi to do braku rozmnażania , wzajemnej niechęci obu płci do siebie ,większej eskalacji agresji , problemów , zniszczenia Państw , Cywilizacji ludzkiej poprzez Wojny .
  Lewacy , nowocześni , feministki , pasożyty i drapieżniki to w większości ludzie słabi , zakompleksieni , żerujący na krzywdzie , tragedii , mający poczucie braku , spełnienia a przede wszystkim Szczęścia !
  Tragedią tego wszystkiego jest to , że dzisiaj liczy się materializm i konsumpcjonizm to jak wyglądasz , co posiadasz , czy jesteś znany , sławny , bogaty , jak spędzasz czas , czy jesteś Trendy ?
  Dlatego ludzie są programowani od dziecka , że druga osoba da szczęście i znikną problemy ?
  Nie dziw , że tyle nie udanych związków skoro miłość mylona jest z hajem hormonalnym ?
  Potem z tego wszystkiego rodzą się chore fizycznie , nieświadome w jakim Świecie żyją , z problemami psychicznymi dzieciaki które będą powielać klątwę pokoleniową w przyszłości , chodzić na wojny i na nich ginąć , pracować i być wyzyskiwani za głodowe pensję , oszukiwani i manipulowani przez sprytne istotki by spłodzić kolejne pokolenie niewolników .
  A za to wszystko dostaną cierpienie , problemy , strach , lęki .
  Przypominam uśpionym , nieświadomym , zaprogramowanym ludziom , że nasza Planeta to Piekło cierpienia fizycznego i psychicznego , wojen , kataklizmów , wypadków , chorób , epidemii , śmierci która czyha na każdym kroku .

Dodaj komentarz