Cennik trylogii „Smak Kobiety” i „Duchowo dziki” – braciasamcy.pl

 

 

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie donoszę, że posiadam w sprzedaży sześć moich nowych książek, czyli dwa zestawy (trylogie):

1. O tematyce męsko – damskiej wesoło i troszkę brutalnie, czyli przeredagowane i profesjonalnie obrobione najlepsze felietony ze strony samczeruno.pl

  • Smak Kobiety, cz.1 „Słodki”
  • Smak Kobiety, cz.2 „Kwaśny”
  • Smak Kobiety, cz.3 „Gorzki”

 

2. O tematyce ezoteryczno – filozoficzno – chłopskopsychologicznej czasami na wesoło, czasami smutno, czyli przeredagowane i profesjonalnie obrobione najlepsze felietony ze strony ecoego.pl

  • Duchowo dziki, cz1. „Silny”
  • Duchowo dziki, cz2. „Silniejszy”
  • Duchowo dziki, cz3. „Najsilniejszy”

 

Koszta

Jedna trylogia kosztuje 444PLN (koszty przesyłki wliczone), dwie trylogie 800PLN (koszty przesyłki wliczone). Sprzedaję tylko i wyłącznie trylogie, a nie pojedyńcze książki.

 

Zdaję sobie sprawę, że cena może wydać się nieco za wysoka. Np. mnie nie byłoby stać na te zestawy, ALE:

1. Wszystkie felietony w książkach, są dostępne za darmo na moich stronach, gdzie warto dodać że nie ma żadnych reklam, a serwery są szybkie jak gepard. Oczywiście w książce są bez błędów (podwójna korekta przez dwie profesjonalne Panie korektorki), czasami trochę pozmieniane, ale w sumie to są te same treści.

2. Z książek utrzymuję forum, swoje strony (praca informatyka, serwery, domeny itd.) i siebie – pisanie i mówienie zajmuje mi praktycznie cały mój czas, i jest to CIĘŻKA praca. Na moim forum i stronach NIE ZARABIAM NA REKLAMACH, a mógłbym, i to konkretnie.

3. Chciałbym mieć genesisa, ładny dom i jeszcze ładniejszą małżonkę, ale mnie na to nie stać. W życiu są rzeczy na które nas stać, i te na które nas nie stać, co nie oznacza że mamy nienawidzić drogie rzeczy. Trylogię są dla dwóch rodzajów ludzi – tych których stać, i tych którzy lubią mieć moje książki z autografem i dedykacją w swojej kolekcji.

4. Zamówiłem 40 pełnych kompletów, co przy takiej minimalnej ilości bardzo winduje cenę – gdyby tych książek było 40 tysięcy, można by dać znacznie niższą cenę. Dodać do tego trzeba jeszcze pracę Pana od składu, Panie korektorki, podatki, po dwa egz. każdej książki do biblioteki narodowej (konieczność przy ISBN), wysyłkę kurierem, kupno opakowań, folii, konieczność wożenia do kuriera, i wychodzi że wcale tak wspaniale na nich nie zarobię, mimo takiej ceny. A zarobić muszę – bo wielu chce ciągle coś na forum czy w audycjach; a to coś zmienić, coś dodać, coś odjąć – a to kosztuje, ponieważ nikt nie robi nic dla mnie za darmo, i słusznie.

Tak więc proszę nie narzekać na ceny, wszystko można przeczytać za darmo – a są to lata mojej ciężkiej pracy. Można przeczytać za darmo, ponieważ ci których stać, ufundowali moją pracę tym, których na to nie stać, a którzy chcą wiedzy z forum, moich felietonów, audycji i stron.

Jak zamówić książki?

1. Na meila: coztymikobietami@onet.pl albo mareczek_28@poczta.onet.pl piszecie z pytaniem, czy mam książki i zrealizuję sprzedaż. Może być tak, że wy wpłacicie pieniądze, a mnie nie będzie i zaczną się problemy, albo książki zostaną już sprzedane. Jeśli potwierdzę wam możliwość zakupu, wpłacacie określoną sumę na konto w Mbanku: 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874


Albo:
PayPal: coztymikobietami@onet.pl

2. Po wpłacie na konto bądź paypal proszę napisać na meila: coztymikobietami@onet.pl – proszę o dokładną informację jaką trylogię chcecie kupić, jaką sumę i gdzie wpłaciliście, oraz z jakiego nazwiska. Proszę też o informację, jaką i dla kogo chcecie dedykację – i czy w ogóle chcecie.

Proszę pamiętać o tym, że przelewy dochodzą czasami po kilku dniach. Wysyłam TYLKO wtedy, gdy mam pieniądze na koncie, więc nie potrzebuję potwierdzenia przelewu i nigdy nie otwieram załączników z wiadomych względów. Nie ma opcji wysyłki za pobraniem.

3. Czekacie niecierpliwie na książki. Czytacie. Nasiąkacie moimi ideami i przekonaniami, które wypierają obecnie wami kierujące.

Na życzenie wystawiam rachunek.

Patronitehttps://patronite.pl/profil/102285/marek-kotonski

 

2 thoughts on “Cennik trylogii „Smak Kobiety” i „Duchowo dziki” – braciasamcy.pl

  1. Witam ponownie .. Ale Ci wyparuje dziś … 2 tomy smak kobiety i dziki. Wysyłasz do Uk. ? Jaka cena będzie za wysyłkę… możesz sprawdzić..

  2. Ciekawe czy Panie korektorki podnieciły sie czytajac Marka…. .-) a szaromyszkowe bibliotekarki narodowe? pewnie już im lędzwia płoną. ale ten projekt jest zajebisty. Od śmigła!

Dodaj komentarz