Czy warto się zakochać i wejść w związek, ożenić się – co to jest haj emocjonalny – braciasamcy.pl

 

Wszyscy są zgodni, że uzależnienie od narkotyków czy alkoholu jest katastrofą życiową. Człowiek zrobi dosłownie wszystko, byle tylko dostać swoją porcję zatrutej przyjemności – ukradnie, zabije, upadnie na samo dno.

­
Lekarze, politycy, wszelkiej maści autorytety moralne biją na alarm – uzależnienie jest złe, ponieważ człowiek traci nad sobą kontrolę.

Zakochanie powoduje ubytki na koncie i w uzębieniu

Ale nigdzie nie spotkałem się z ostrzeżeniem, że zakochanie jest złe. A przecież człowiek zakochany podejmuje często znacznie głupsze decyzje, niż człowiek uzależniony od narkotyków.

­

Podejmuje decyzje o potomstwie, na które nie jest gotowy – w efekcie dzieci są nieszczęśliwe, bo tata nie kocha, oraz pije by chociaż na chwilę zapomnieć że zniszczył sobie życie. Bierze kredyty, których nie spłaci. Gdy partner bądź partnerka zdradzi czy odejdzie, potrafi oblać kwasem, okaleczyć, pobić a nawet zabić.

­
Podejmuje wszelkiej maści zobowiązania, których nie jest w stanie dotrzymać, zrywa długoletnie znajomości, wchodzi w długi i sytuacje które go przerastają.

Haj to haj

Haj zakochania jest wspaniały – ale i haj narkotykowy jest niebiański. Ale jeden jest potępiany, a drugi stawiany jako coś wspaniałego, coś co warto przeżyć, doświadczyć. Wielu ludzi po tym doświadczeniu, nie podniesie się już nigdy. Są i będą ludzkimi wrakami – dokładnie jak byli narkomani, którzy sięgnęli nieba a teraz muszą żyć w piekle codzienności.

 

———————

 

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/&page=5#comment-93640

Forum:

http://braciasamcy.pl/
Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

http://www.ecoego.pl/

http://radiosamiec.pl/

http://newsy.braciasamcy.pl/

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

http://samczeruno.pl/sklep/

Książki do kupienia „w papierze”:

http://samczeruno.pl/kobietopedia-w-wersji-papierowej/

2 thoughts on “Czy warto się zakochać i wejść w związek, ożenić się – co to jest haj emocjonalny – braciasamcy.pl

  1. oplaca się i to w chuj. mlodo. najlepiej dodawać jej do jedzenia srodki anty no i może pisać po cichu krwawienia dla pewności. mowic, ze kawalerka wlasna a tymczasem na rodzicow. zasmakować tego nieba (taaa…) i się rozwieść. oplaca się ponieść trochę kosztów ale szczepienie na Nieswiadomy praw i Nieswiadomy obowiazkow działa. nie kazde szczepienie jest zle Mosci Panowie. u mnie działa już ponad 20 lat i doskonale mi się zyje .-)

  2. Polecam zająć się tematem Michaliny Wisłockiej. Film jakiś wyszedł na podstawie jej życiowych wpadek. Kobiety się tym podniecają, podczas gdy ja stwierdziłem , że to chore.

Dodaj komentarz