Pomnik brzydkiej kobiety – braciasamcy

Gdy patrzę na młodego kocurka (Brajanka), cieszy mnie jak bardzo jest energiczny i szalony. Instynkt pcha go do zabawy, która w istocie jest treningiem walki. Młodzieńcza zabawa tworzy podstawę dla późniejszej „kariery” Brajanka, polegającej na mordowaniu (i męczeniu, z czego słyną kochane kociaki) słabszych od siebie zwierząt w celu ich konsumpcji.

Uroda i ostre pazury

Ostre ząbki (teraz jak szpilki) i pazury, są przedłużeniem woli natury, która nakazuje mu zabijać by przeżyć.

­
Porównując kota do kobiety, można stwierdzić że czym dla kota są pazury i ostre zęby, tym dla kobiety jest jej uroda. Ona także służy do łowienia ofiar i późniejszej ich konsumpcji. Kot łapie myszkę, rozrywa ją na strzępy i zjada. Kobieta przyciąga urodą mężczyznę, po czym za pomocą słodkich buziaczków i zakazanego owocu pod spódnicą, wiedzie łakomczucha przed ołtarz.

­
Później następuje konsumpcja zasobów (czas, energia, pieniądze itd.), „zmiękczanie” mężczyzny, by nie uciekł do innej (zamienianie go w „cipę”), czyli powolne pożeranie mężczyzny. Gdy mężczyzna razem z jądrami zostanie przemielony na brzuchatego Janusza, drapieżnik brzydzi się i szuka nowej ofiary, by zaspokoić głód ego i żądzę zachwytów nad sobą.

Smutek i żal

Brzydka kobieta, jest jak Brajanek bez pazurków i ząbków. Chciałby upolować myszkę, ale nie może jej nic zrobić. Żałośnie miauczy i smutno spogląda na otoczenie. Nie ma smutniejszego widoku, niż drapieżnik który nie może zapolować.

­

Nie ma smutniejszego widoku, niż brzydka kobieta która nie może nic upolować. I tak jak bezzębny kot, jeśli ma szczęście i ktoś go przygarnie, oboje są skazani na ochłapy. Dlatego gdy partia Samiec dojdzie do władzy, w centrum Warszawy powstanie pomnik brzydkiej kobiety. I to – oprócz cudów – wam obiecuję.

————————–

 

https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ   RADIO SAMIEC na youtube

 

KLIK – „Kobietopedia” i „Stosunkowo dobry” w wersji papierowej (edycja elegancka dla zamożnych, edycja mniej elitarna dla mniej zamożnych) już do kupienia.

http://newsy.braciasamcy.pl/   nowy portal dla nas.

www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!

——————–

Setki moich felietonów KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek „Kobietopedia” KLIK, Stosunkowo dobry”, oraz „Wyprawa po samcze runo” w E wersji, KLIK.  Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to coztymikobietami@onet.pl

16 thoughts on “Pomnik brzydkiej kobiety – braciasamcy

 1. Facet zawszę wybierze zdrową , młodą , płodną , zadbaną kobietę do spłodzenia potomka , kobiety robią to samo tu chodzi o przetrwanie gatunku ludzkiego !
  Zauważyliście kobiety które dość często mówią o inteligencji czy charakterze , najwięcej środków , czasu i pieniędzy inwestują w wygląd 😀
  Zgadzam się piękna kobieta ma powodzenie i wygra życie , jej uroda pozwala omamić samca , poprzez miłe zachowanie , mówienie , gesty , ruchy , czyny .
  Następnie dochodzi do związku , małżeństwa , spłodzenia dzieci i tu zaczyna się problem ponieważ kobiece myślenie jest takie jak nie spełnisz jej potrzeb , oczekiwań i poświęconego przez nią czasu który w jej mniemaniu marnujesz wiedz , że kobieta by uciszyć swoje ego , wewnętrzne dziecko poprzez usprawiedliwienie swojego zachowania – ZNISZCZY TWOJE ŻYCIE I ZAMIENI W KOSZMAR !
  Nie wierzysz popatrz w swoim otoczeniu na rozwodników to wraki ludzkie ze zniszczonym zdrowiem , życiem , długami , alimentami , strarconym majątkiem z bólem wynikającym z braku kontaktu z własnym dzieckiem .
  Oczywiście kobieta w związku będzie cię testować do granic możliwości , sprawdzi czy jesteś silny czy słaby w tym drugim przypadku masz pewność , że już po tobie .
  Brzydka kobieta no cóż , to słabe geny , choroby fizyczne i psychiczne , ciężkie i pełne zawirowań emocjonalnych życie .
  Dlatego brzydkie kobiety mają ciężko w życiu , faceci omijają je szerokim łukiem i nie potrzebują kontaktu bo nie chcą się męczyć ponieważ takie kobiety mają mnóstwo zaburzeń psychicznych i emocjonalnych , wiecznie są smutne , sfrustrowane , zabierają jak wampiry twoją energię .
  Na koniec współczuje jako facet takim kobietą , ale obiektywnie rzecz biorąc mamy jedno życie w tym czasie , rzeczywistości , przestrzeni , ciele , planecie i trzeba wykorzystać je jak najlepiej dlatego po co się męczyć i tracić niepotrzebnie czas i energię które są najcenniejsze i wybierać mniejsze zło i być świadomym tego .

 2. Piękno jest wykreowane, przez media, a wy się dajecie na nią nabrać ;). A pani, która dba tylko o swój wygląd, nigdy o nic innego nie będzie dbać, jest egocentryczna i nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa ;). Ale to wy kochacie się w nich i to one na was działają, a potem rozwody i płacz. Nie chcę was pouczać, bo nie po to tutaj przyszłam, ale obrażanie drugiej płci jest nie warte zachodu, ja bym na waszym miejscu uruchomiła szare komórki, których raczej nie posiadacie, jeśli się dajecie tak nabierać na piękną miłość.. Nie wyobrażacie sobie, jak kancelarie prawne na was zarabiają, dosłownie pracujecie na ich majątki :).

  1. Czyli chcesz nam wmówić, że o tym jaki typ kobiety wywołuje w nas podniecenie, ekscytację czyli zwiększoną aktywność różnorodnych hormonów, decyduje telewizor czy komputer?
   Litości, naprawdę… litości.

 3. No, no, no cóż za porównania! Chociaż w kilku kwestiach się zgadzam to jednak według mnie nie wszystkie kobiety swoją urodę wykorzystują tylko po to, by „złapać” ofiarę.

  Pozdrawiam.

 4. hej Marku, robisz fajne i ciekawe audycje, ale czy mógłbyś nie nazywać kobiet paszczurami i pasztetami? bo to trochę przykre… Na pewno są inne określenia, mniej negatywne. Wiadomo niektórzy zostali pokrzywdzeni przez los ale to jest trochę smutne dowalanie takim osobom.

 5. ostatnio głośno jest o książkach, które masowo czytają kobiety- Sherry Argov „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?” oraz Piotra Marta „Tajemnice męskiego umysłu jak zostać przyjacielem mężczyzny?” czy czytał Pan te książki, a jeśli tak to co Pan o nich sądzi.Pozdrawiam

 6. Statystyczne seks trwa chyba 16minut, pozostały czas spedzasz z jej osobowością i charakterem. I dużo fajnieszy czas mialem z może za nie piekną ale fajną i wesołą dziewczyną niż z dziewczyną z okładki. Po za tym te mniej ładne bardziej się starają

 7. Uroda kobiety służy do łowienia ofiar ? coś takiego :)))

  Urodziwa, fajna kobieta często bywa ofiarą nie kotem- katem jak sugerujesz a starość przynosi jej- niczym najlepszy przyjaciel- bezpieczeństwo i spokój :) chyba.

  pozdrawiam z klubu wesołego emeryta ;DD aha przygarniemy każdego bezkłowego kota oraz wysłużone psiaki ( jak.by.co) Fionia jesteś piękna a mistrza śmiało dziabnij w kostkę , dzięki.

  https://www.youtube.com/watch?v=_2qFnGLuHtE

 8. Może nie na temat, ale Marku czy możesz obnażyć, że faceci lecą na manipulantki, czyli te które wykorzystują dobrze swoje atuty? Czy ja się mylę??

  Skoro kobiety uważają za atrakcyjnych facetów tych, którzy spełniają swoję rolę męską zapładniając jak najwięcej kobiet, ruchaczy, to mężczyźni uważają za atrakcyjne te, które spełniają swoją kobiecą rolę – manipulantki, które dają dziecku dobre geny ruchaczy i majątek samców beta. :) Nawet można powiedzieć, że ładna, ale spokojniejsza przegrywa na pożądanie męzczyzn z nieco brzydszą, ale mającą tupet, spryt i potrafiącą wykorzystać swoje uroki.

 9. Taa jasne obniżasz wymagania i szukasz dla tego usprawiedliwienia.

  „brzydota jest wzgledna.”
  Farmazony. Brzydota to jest asymetria – brak proporcji.

  1. poswiece te bezcenne udezenia serca aby uswaidomic Ci pewna rzecz, która – racji wieku jak sadze – jest Ci niedostepna. dobiegam 50-ki. i mam za sobą romanse z okladkowymi dziewczynami, i ze sprztaczkami, i z kucharkami… patrzysz na kobiete jak na zbior krzywizn. wystające kosci policzkowe dorysowane rozswietlaczem i tonerem. krzywizny cyckow, tapeta i pazurki z plastiku. wiedz, ze jest zupenie inny swiat zmyslowosci. oparty o sensualny trip na levelu energetycznym. te dziewczymy sa choć jest ich mało. to zupełnie inna czasoprzestrzen sexualnosci. nie jest oparta o 200 z hakiem punktów definujacych schemat sexi, który przepompuje Ci krew do chuja a Ty masz się zdoić ku chwale ojczyzny. wielu moich kumpli poleglo w moich oczach podniecaaaajac się Pamela A. możesz się obudzić lub jebac zestaw matematycznych krzywizn zamias konkretnie zerznac obszar damskiej energii .-)
   tu lala dla Ciebie
   https://www.youtube.com/watch?v=hTl0F2cKzLk
   tak od drugiej minuty. nieukonczona przemiana schematu dziecka w schemat sexi. jeszcze dziecinka ale kosci policzkowe już sa. no i te blondwloski co to mowia. jestem taka bezodbytowa efemerydka, musisz mnie chronić…

 10. brzydota jest wzgledna. wiadomo sa ewidentne pasztety ale sa takie na które trzeba spojzec dwa razy. jak się poruszają, jaki maja potencjal i to nic, ze porusza tez mopem na szpitalnym korytarzu. można znalesc nieoszlifowane diamenty w stercie gowna. ponadto te brzydkie sa lepsze w lozku. co mi po kocich kacikach oczu jak panna lezy jak kloda? czasem warto spojzec dwukrotnie…. .-)

Dodaj komentarz