Kobietopedia i inne moje książki, wersje w papierze bą tą że mucha nie siada. (NIEAKTUALNE!)

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie donoszę, że ponownie uruchomiłem sprzedaż moich książek w wersji papierowej. Są to:

 

1. Kobietopedia

2. Stosunkowo dobry

3. Wyprawa po Samcze Runo

 

Książki przeszły profesjonalną korektę i skład, mają miękkie okładki, nowe logo i numer ISBN.

 

Cena? 350PLN za trzy książki z przesyłką kurierem. Na życzenie dokładam moją pierwszą książkę (tę z empiku) „Co z tymi kobietami?” w cenie 50PLN, czyli koszt czterech książek to 400PLN z przesyłką.

Na życzenie w książkach zamieszczam autograf, a także dedykację z ograniczeniami – często byłem proszony o bardzo dziwne dedykacje, których odmawiałem.

 

Jak kupić komplet?

 

1. Na meila: coztymikobietami@onet.pl albo mareczek_28@poczta.onet.pl piszecie z pytaniem czy mam książki i zrealizuję sprzedaż. Może być tak, że wy wpłacicie pieniądze, a mnie nie będzie i zaczną się problemy, albo książki zostaną już sprzedane. Jeśli potwierdzę wam możliwość zakupu, wpłacacie określoną sumę na konto w Mbanku: 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874
Albo:
PayPal: coztymikobietami@onet.pl

2. Po wpłacie na konto bądź paypal proszę napisać na meila: coztymikobietami@onet.pl – proszę o dokładną informację jaki zestaw chcecie kupić, jaką sumę i gdzie wpłaciliście, oraz z jakiego nazwiska. Proszę też o informację, jaką i dla kogo chcecie dedykację – i czy w ogóle chcecie. Proszę pamiętać o tym, że przelewy dochodzą czasami po kilku dniach. Wysyłam TYLKO wtedy, gdy mam pieniądze na koncie, więc nie potrzebuję potwierdzenia przelewu i nigdy nie otwieram załączników z wiadomych względów. Nie ma opcji wysyłki za pobraniem.

3. Czekacie niecierpliwie na książki. Czytacie. Stawiacie na półce, żeby wasze otoczenie wiedziało jak puści, płytcy, niedojrzali emocjonalnie i zepsuci jesteście. To jest modne!

 

Uwaga!

1. Wysyłam TYLKO I WYŁĄCZNIE komplety, nie sprzedaję pojedyńczych książek, ponieważ mam ich równą ilość. Proszę nie pisać do mnie z pytaniem, czy nie zrobię wyjątku – nie mogę go zrobić.

2. Na życzenie wystawiam rachunek.

3 thoughts on “Kobietopedia i inne moje książki, wersje w papierze bą tą że mucha nie siada. (NIEAKTUALNE!)

  1. Chciałabym się odnieść do działalności Pańskiej i Pana kolegów z Braci Samców, ponieważ nie zgadzam się z wieloma waszymi poglądami. Chcę to przedstawić dosadnie, jednak nie chcę siać hejtu, łamać prawa, itp., oraz nie chcę, by mnie o to oskarżano (wspominam tu o tym z uwagi na wspominane przez Pana zatargi z pewnymi osobami na temat działalności Pana i Pańskich kolegów). Dlatego też pytam: jak konkretnie mogę krytykować, by nie przekroczyć granicy? Innymi słowy: z czego zrezygnować, a gdzie mam wolną rękę?

Dodaj komentarz