Moją pasją, realizowaną przez między innymi tę stronę, jest w miarę moich skromnych możliwości, umiejętne przekazanie zrozumienia pewnych spraw, które stało się moim udziałem.

Dotyczą one głównie tematów damsko męskich, ­ czyli kłamstw którymi jesteśmy karmieni od dziecka, uniemożliwiającymi nam spokojne, spełnione życie. Lubię mieć świadomość, że otwieram komuś oczy, ­ jednocześnie cały czas się uczę, pogłębiając zrozumienie tematów o których piszę. Z im większej ilości spętujących nas kłamstw się wydostajemy, tym większe zdziwienie i zachwyt staje się naszym udziałem. Dziś jestem przekonany, że moja praca ma znaczenie i sens, gdyż pomaga ludziom wyjść z niekiedy bardzo ciężkich sytuacji. Chcę tę umiejętność szlifować i doskonalić.

3 thoughts on “Idea strony

  1. „[Anonimowa Kobieta Październik 27, 2017 o 1:36 pm] Każdy ma prawo do swoich poglądów, ważne żeby nie przyjmować bezkrytycznie cudzych poglądów za własne. Są różne kobiety i różni mężczyni, moim zdaniem nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Czytając zamieszczone tu artykuły, dochodzę do wniosku, że autor strony został skrzywdzony przez kogoś, stąd to klasyfikowanie kobiet, ostrzeżenia przed kobietami- bardzo wiele tu lęku . Współczuję Ci, ale nie wszystkie kobiety sa złe, tak jak i mężczyni. (…)” Ja również się z tym zgadzam.

  2. Każdy ma prawo do swoich poglądów, ważne żeby nie przyjmować bezkrytycznie cudzych poglądów za własne. Są różne kobiety i różni mężczyni, moim zdaniem nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Czytając zamieszczone tu artykuły, dochodzę do wniosku, że autor strony został skrzywdzony przez kogoś, stąd to klasyfikowanie kobiet, ostrzeżenia przed kobietami- bardzo wiele tu lęku . Współczuję Ci, ale nie wszystkie kobiety sa złe, tak jak i mężczyni. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

    1. „[Anonimowa Kobieta Październik 27, 2017 o 1:36 pm] Każdy ma prawo do swoich poglądów, ważne żeby nie przyjmować bezkrytycznie cudzych poglądów za własne. Są różne kobiety i różni mężczyni, moim zdaniem nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Czytając zamieszczone tu artykuły, dochodzę do wniosku, że autor strony został skrzywdzony przez kogoś, stąd to klasyfikowanie kobiet, ostrzeżenia przed kobietami- bardzo wiele tu lęku . Współczuję Ci, ale nie wszystkie kobiety sa złe, tak jak i mężczyni. Życzę Ci wszystkiego dobrego.” Mam dokładnie takie samo zdanie, Moja Droga.

Dodaj komentarz