Samczy poradnik rozwodnika, który uratuje Ci majątek, zdrowie i życie

Samczy sklepik: KLIK

Audycja o poradniku na youtube: KLIK

Jeśli Twoje serce szybciej bije na myśl o pięknej jak jutrzenka dziewczynie, to śmiało można założyć, że kiedyś zapragniesz zaobrączkować (a może i zapłodnić) swą ukochaną.

Zaobrączkować i zapłodnić

To naturalna kolej rzeczy. Małżeństwo jest jednak decyzją z bardzo poważnymi skutkami prawnymi, które mają kolosalny i dożywotni wpływ na życie mężczyzny. Po Twoim podpisie papierka w urzędzie stanu cywilnego, nic już nie będzie takie samo; odwieczne przedstawienie (komedia romantyczna, dramat, groteska, horror) się zacznie.

­
Małżeństwo (rozumiane jako inwestycja) jest dużo bardziej ważne i skomplikowane, niż jakakolwiek inwestycja której się w życiu podejmiesz. I jeśli w coś inwestujesz, uczysz się wszystkiego na ten temat, by zmaksymalizować zyski i zminimalizować straty. Uczysz się gdzie może się coś nie udać, i jak ratować resztę majątku gdy wszystko zacznie się układać nie po Twojej myśli.
To oczywista oczywistość, prawda?

Poradnik rozwodnika

Właśnie dlatego oferuję wam „Poradnik rozwodnika”, który polecam nie tylko nieszczęśnikom na początku albo w trakcie rozwodu, ale przede wszystkim tym, którzy są w związku, a zwłaszcza tym którzy w związku nie są – ale o nim marzą, gdyż od marzeń do ich realizacji często bywa niebezpiecznie blisko.

­
Co odróżnia człowieka mądrego od naiwnego? Mądry chce wiedzieć wszystko o inwestycji w którą wchodzi. W przypadku małżeństwa, mądry chce nauczyć się jak działa psychika jego kobiety, a także jego własna, oraz poznać wszystkie możliwe konsekwencje porażki wielkiej, życiowej inwestycji, jaką jest małżeństwo.

­
Jeśli wiesz jaki może być koniec małżeństwa, możesz mądrze zaplanować małżeństwo i swój związek, ocalić zdrowie, majątek, dobra opinię i wiele, wiele innych dóbr. Gdy wiesz że szybka jazda (np. na motocyklu) może spowodować kalectwo albo śmierć, zwalniasz i dbasz o dobry ubiór ochronny. Bez tej wiedzy, ludzie kończą swój żywot znacznie wcześniej niż musieli.
Wiedza o końcu, pozwala mądrze zaplanować początek. Bez wiedzy o możliwym zakończeniu inwestycji, źle zaczniesz.

Jakoś to będzie…

Naiwny natomiast idzie za „głosem serca”, oraz z mottem „jakoś to będzie” na ustach, które na sali sądowej zmienia się w rozpaczliwe wrzaski, gdy uświadomi sobie że właśnie stracił mieszkanie, oszczędności życia i został „opodatkowany” na wiele lat przez osobę, która np. go zdradziła i zabrała mu dziecko. Albo dziecko było sąsiada/kolegi z pracy i musi na nie płacić alimenty, a na własne w przyszłym związku nie będzie go stać.

­
Mądry inwestuje 222 złotych, i kieruje swym życiem tak, że nie wpadnie na rafy które go zatopią. Naiwny żałuje dwustu złotych, śmiejąc się pod wąsem, że oto właśnie wyrolował wszystkich „frajerów” którzy zapłacili. Jego uśmieszek zostanie brutalnie zmazany pięścią realności na sali sądowej, gdzie zabiorą mu niemal wszystko. On by teraz chętnie zapłacił znacznie większe pieniądze, ale już za późno. Wiedza musi zostać skonsumowana w odpowiednim momencie, by przyniosła określony efekt.

­
Adwokat weźmie od was 100 – 200pln za 30 minut rozmowy, z której niewiele zapamiętacie. To oczywiste że nie powie wam WSZYSTKIEGO, bo z czego by żył? I czy zrozumiecie jego „prawniczą mowę”? A tu wszystko macie na zawsze pod ręką, profesjonalnie przełożone z prawniczego na polski, ojczysty.

Szczęki systemu prawnego

Poznacie wszystkie najważniejsze zagadnienia, jakie wiążą się z rozwodem, a więc wzory pism, intercyza, jak Panie wrabiają Panów w „niebieską kartę” i inne ostre szczęki systemu prawnego, włącznie z najbardziej podstawowymi pytaniami (jak się ubrać, zachowywać na korytarzu sądowym gdy ex płacze z rodziną a ta chce nas pobić, koszty procedur sądowych i całą masę innych ciekawostek, dzięki którym przetrwasz te straszne chwile).

­

A Ty jesteś mądry, czy naiwny? Wolisz liczyć na szczęście albo ingerencję Boską, czy też w ogóle nie myśleć, a może wolisz już zawczasu zainwestować w wiedzę, która ochroni Twój majątek, godność, zdrowie i często życie?

Worek bokserski sądowych żywiołów

Wolisz zminimalizować straty i wyjść zwycięsko z prasy miażdżącej bezrozumnych mężczyzn, czy też płakać, narzekać i rozpaczać całe życie? I na kogo zrzucisz winę za brak wiedzy o małżeństwie, inwestycji prawnej w którą z własnej woli wszedłeś? Kto będzie winny lenistwu, chytrości, dziecięcej naiwności?

­
Chytry dwa razy traci, a w sprawach rozwodowych znacznie, znacznie więcej. Mądry, nowoczesny mężczyzna po prostu MUSI mieć tę wiedzę w swojej głowie, bo bez niej staje się workiem bokserskim sądowych żywiołów. Dopiero ta wiedza, uświadomi Ci jaki jest PRAWDZIWY koszt zaczynającego się związku z ukochaną kobietą – może nie będziesz chętny na taką transakcję, gdy poznasz na początku cały jej przebieg? To już Twoja decyzja.

5 thoughts on “Samczy poradnik rozwodnika, który uratuje Ci majątek, zdrowie i życie

 1. Z chęcią marku zamówię kilka książeczek
  doceniam fakt że znalazłeś sposób na zarabianie , przy czym pomagasz tym którzy na pomoc bardzo liczą

  cenie ludzi za to że szukają sposobu na zarabianie pieniędzy odczuwając satysfakcję ogromną z tego że pomagaja.

  Doceniam Poświęcenie !! oby więcej książek tego typu.!

 2. Ale to jest panowie wasza wina, czemu żenicie się z paniami urodziwymi, bez wykształcenia, bez pasji, a także bez majątku. Potem utrzymujecie i płaczecie, a potem już płacicie, jak zrobi z was Janusza – zdradzając i się rozwodząc. A te biedne wszystkie pasztety zapierdzielają czasami na dwóch etatach i nigdy nie będą miały takiego statusu jaki miały wasze księżniczki ;). Nie żal mi was, szczerze.

  1. bo może są bardziej pociągające hahahah 😀

   taki suchar Feministce w twarz.

   Wybacz ale głupie pytanie. nie podoba ci się coś idz stąd czem prędzej bo kiedy trafi na ciebie taki człowiek jak ja to 40 lat będziesz do siebie dochodzić psychicznie z powodu odrzucenia.

   chociaż czy ja wiem czy jest sens wchodzić w związki stałe z takimi kobietami które tak bardzo nudzą się życiem , oraz są tak mocno niedowartościowane by wchodzić na stronę Samczeruno by się wyżalić i cieszyć się z samego faktu że jesteś kobietą?

   nie pozdrawiam, współczuje facetowi ,

   ps nie wszyscy są tutaj samotnymi kawalerami, są tutaj doświadczeni ludzie którzy są w związkach lat kilkanaście lat i ubierz się dobrze a może wyrwiesz jakiegoś prawiczka.

 3. kupować qrva! ja musialem przejść to w sposób bolesny (tajemnica bolesna, Radek gnojony przed sadem :-). zona zdradzala za wiedza teściowej ale dostala mieszkanie przy „podziale” 100:0 bo wiadomo jak jest .-) na szczęście miala sfakane flaczki w brzuchu i nie było dzidzi. zarabiałem swietnie wiec poszlo mi w pizdu 3 mce zycia. pensje miałem zachodnia a kawalerki w blokach kosztowaly w latach 90-ych grosze w porównaniu z dziś. doświadczenie zostało i w sumie niedrogo ale 222 to w chuj mało. jedno ruchanko u prostytutki co się trochę wyżej ceni niż stowa.. piękne pelne spelnien zycie trwa. i trwa mać!
  PZDR dla Stulejmana Wspanialego

Dodaj komentarz