Miś! Byłeś za dobry! Nie wiem co czuję! Zostańmy przyjaciółmi! – braciasamcy.pl

Kobiece sidła, w które złapie się każdy facet

Miś! Byłeś za dobry! Takie niezapomniane, tytułowe słowa, usłyszało bądź usłyszy wielu z nas. Następujący po nich niezwykle intensywny ból i poczucie poniżenia, jest owocem naszej „wiedzy” o tym, jak należy postępować z kobietą by była szczęśliwa.

Akcja powoduje reakcję

Jeśli wyjmiesz zawleczkę z granatu i go nie odrzucisz, a on urwie Ci ręce, czyja jest to wina – granatu, czy Twojej niewiedzy odnośnie jego funkcjonowania? Podobnie jest z kobietą. Typowa wiedza o kobietach to zbiór kompletnie niezgodnych z rzeczywistością bredni, które wcześniej czy później spowodują eksplozję.

­

99% mężczyzn ma w sobie przekonania i wiedzę, które są uśpioną bombą zegarową, czyli nieprawdziwymi informacjami o naturze kobiet. Od eksplozji dzieli ich jeden uśmiech dziewczyny… zanim to nastąpi, dowiedz się jak to wszystko naprawdę działa, albo nie odrzucaj granatu i rozerwij się troszkę.

 

 

radiosamiec.pl – moje nagrania audio.

www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!

——————–

Setki moich felietonów KLIK

Sklep – sklep z moimi E – książkami.

Książki „papierowe” – Kliknijcie, jeśli macie odwagę spojrzeć na ceny.

3 thoughts on “Miś! Byłeś za dobry! Nie wiem co czuję! Zostańmy przyjaciółmi! – braciasamcy.pl

  1. Marku, w tej audycji masz tempr glosu jak jakis ksiadz lub kaznidzieja. Jakbym sluchal jakiegos kazania :-) Ty nasz pasterzu 😉 uswiadamiaj meska brac dalej!

Dodaj komentarz