Miś! Byłeś za dobry! Nie wiem co czuję! Zostańmy przyjaciółmi! – braciasamcy.pl

Kobiece sidła, w które złapie się każdy facet

Miś! Byłeś za dobry! Takie niezapomniane, tytułowe słowa, usłyszało bądź usłyszy wielu z nas. Następujący po nich niezwykle intensywny ból i poczucie poniżenia, jest owocem naszej „wiedzy” o tym, jak należy postępować z kobietą by była szczęśliwa.

Akcja powoduje reakcję

Jeśli wyjmiesz zawleczkę z granatu i go nie odrzucisz, a on urwie Ci ręce, czyja jest to wina – granatu, czy Twojej niewiedzy odnośnie jego funkcjonowania? Podobnie jest z kobietą. Typowa wiedza o kobietach to zbiór kompletnie niezgodnych z rzeczywistością bredni, które wcześniej czy później spowodują eksplozję.

­

99% mężczyzn ma w sobie przekonania i wiedzę, które są uśpioną bombą zegarową, czyli nieprawdziwymi informacjami o naturze kobiet. Od eksplozji dzieli ich jeden uśmiech dziewczyny… zanim to nastąpi, dowiedz się jak to wszystko naprawdę działa, albo nie odrzucaj granatu i rozerwij się troszkę.

 

 

radiosamiec.pl – moje nagrania audio.

www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!

——————–

Setki moich felietonów KLIK

Sklep – sklep z moimi E – książkami.

Książki „papierowe” – Kliknijcie, jeśli macie odwagę spojrzeć na ceny.

8 thoughts on “Miś! Byłeś za dobry! Nie wiem co czuję! Zostańmy przyjaciółmi! – braciasamcy.pl

 1. Widze po komentarzach , że niewiedza wśród społeczeństwa jest wielka .
  A prawda jest taka , że kobiety kochają siłę a gardzą słabością , nie wierzycie tak było od milionów lat kobiety wiązały się z facetami którzy mieli siłę fizyczną i psychiczną , potrafili zapewnić byt i bezpieczeństwo oraz spłodzić silne i zdrowe potomstwo .
  Tu chodzi o przetrwanie gatunku ludzkiego i nie ma w tym nic dziwnego , problem dla kobiet zaczyna sie wtedy gdy faceci mówia prawde o ich naturze zagrażając tym samym kobiecemu interesowi .
  Dlatego panowie nie miejcie żadnych sentymentów i poczucia winy grając dobrego biało rycerzyka , że odrzucacie kobiety które nie spełniaja takich kryteriów jak :
  – młoda
  – płodna
  – zdrowa psychicznie i fizycznie
  – bez nałogów
  – zaradna życiowo
  Dlaczego ponieważ one bez skrupułów robią to samo nie licząc się z nikim i z niczym , ważne by ugrać własny interes i umościć się w tym życiu jak najlepiej .
  Po co się męczyć i mieć problemy w życiu z nieodpowiednią osobą która nam nie pasuje ?
  Niestety świadomość ludzi jest mała , wygadywane brednie na temat relacji damsko – męskich przez media , rodzinę , schematy , programy czy przekonania powoduje tzw . klątwę pokoleniową polegająca na powielaniu błędów naszych przodków i życie pełne bólu , żalu , braku spełnienia czy nieprzyjemności bo kobieta nie da nam SZCZĘŚCIA ! Możemy to zrobić tylko my sami poprzez prace nad sobą , słabościami , wadami , przekonaniami , programami , schematami które nam wmówiono i zaszczepiano do głowy od najmłodszych lat .

 2. Kochany, jesteś skrzywiony emocjonalnie! Są różni ludzie, są złe kobiety i źli mężczyźni. To tak jakbym ja powiedziała, że faceci są zainteresowani tylko seksem i niczego więcej nie chcą od kobiet. Przecież to nie prawda. Tak samo kobiety nie oczekują od faceta tylko pieniędzy. Z własnej perspektywy powiem, że imponują mi faceci, którzy potrafią się troszczyć o kobietę i dbać o nią i nie mam tu na myśli względu finansowego. Ale nikt nie powiedział, że to nie działa w dwie strony! Dla mnie miłość to staranie aby drugiemu człowiekowi było jak najlepiej, robisz wszystko aby uszczęśliwić drugą osobę, ale to wymaga poświęcenia kobiety oraz mężczyzny. Nie da się budować czegoś bez zaangażowania obydwu stron. Bardzo stereotypowo postrzegasz kobiety. Dla Ciebie każda blondynka jest głupia – to metafora która odnosi się do Twojej wypowiedzi. Wszystkie kobiety są takie same. To tak jakby powiedzieć, że w ogóle wszyscy jesteśmy tacy sami. Co to za pomysł, żeby udzielać porad dotyczących związku bazując jedynie na schematach, które nie zawsze mają odniesienie do rzeczywistości? Jeśli opisane przez Ciebie sytuacje naprawdę miały miejsce to może warto, zanim dojdzie do momentu kulminacyjnego, zapytać taką dziewczynę, z którą jesteś dlaczego traktuje Cię źle? Szczera rozmowa jest bardzo dobra. Może problem nie jest w tym, że jesteś za dobry, ale wynika z czegoś zupełnie innego? Często przywarą ludzi jest to, że nie potrafimy być obiektywni wobec siebie i spojrzeć na wszystko z większej perspektywy. Na koniec dodam jeszcze, że mam faceta, który jest tak jak opisujesz „za dobry”. Gdybym była kobietą posiadającą cechy jak z nagrania to mój facet już dawno kupowałby mi drogie ciuszki. Ale mam swoją dumę i sama zarabiam na siebie, chociaż propozycje z jego strony dotyczące kupowania drogich przedmiotów bywają natarczywe, to mam świadomość, że tego nie potrzebuję.

 3. Mężczyzna zostaje Misiem, bo nie jest za dobry! Mężczyzna stracił potencjał (nagromadzony garnek miodu), stał się frajerem jadącym na oparach. Z ”szacunku” kocica nazywa go misiem bo frajerem nazywają tych co zmieniają kocicę ( ach te świnie). Typ misia rzucił się na lwicę i lwica się pobawiła, wyjadła miodek i poszła polować dalej, albo chędożyć się z lwem 😉 Węglowodany są dobre ale po mięsku, albo z braku laku szybkiego zaspokojenia głodu. Misiu to snickers. Misiu musi sobie znaleźć depresyjną wege marysię co jest uzależniona od węglowodanów.

 4. Marku, w tej audycji masz tempr glosu jak jakis ksiadz lub kaznidzieja. Jakbym sluchal jakiegos kazania :-) Ty nasz pasterzu 😉 uswiadamiaj meska brac dalej!

Dodaj komentarz