Czy kobiety są wykorzystywane przez mężczyzn?

Kobiece sidła, w które złapie się każdy facet

Spełnił się najpiękniejszy sen Pań – lecz okazał się koszmarem. Panie przez tysiąclecia czuły się wykorzystywane, niedoceniane, tłamszone. Twierdziły że są lepsze we wszystkim od mężczyzn, a nie mogą tego udowodnić tylko dlatego, że zazdrośni mężczyźni nie dopuszczają ich do władzy, nauki i własnej działalności. Każą im rodzić dzieci i gotować obiady, więc nie mają czasu na naukę by zgarnąć wszystkie noble.

Marzenia się spełniają…

Jak widać, marzenia się spełniają. Kobiety dzierżą władzę w firmach i rządach, głosują, mają bezpłatne szkoły, mogą dźwigać ciężary, biegać, boksować, w przypadku rozwodu są w stanie zrujnować i wyrzucić pod most faceta. Żeby stracić dziecko musiałyby być alkoholiczkami, a i wtedy najczęściej mogą je zachować – wcześniej idą na emeryturę, kobieta może uderzyć mężczyznę ale facet nie może… no i mamy problem. Bo w sporcie, nauce, zarządzaniu i produkcyjności, jak mężczyźni triumfowali, tak nadal są znacznie lepsi.

­A Panie nadal niezadowolone, narzekają na mężczyzn, czują się poniewierane. Chcą więcej władzy, więcej praw, narzekają na seksizm i brak równości. Gdyby im dać pełnię władzy, zakazać mężczyznom dosłownie wszystkiego – wtedy pokażą że są lepsze. Uważają że są nadal tłamszone, sekowane, niszczone. Tylko co im oddać, jak wszystko co można już oddaliśmy? Są jeszcze prace szambonurka, górnika i kilka innych, ciężkich zawodów, ale Panie tam pracować nie chcą, bo paznokcie się połamią.
Michał Wójcik, kabareciarz z Ani Mru Mru, dożywotnio musi płacić swojej byłej małżonce pięć tysięcy złotych. Nie na dziecko, tylko dla niej – dzieci nie mieli. Nie, to nie żart tylko ponura prawda o równouprawnieniu, które z równością ma tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym.

Zaharowują się dla podłych facetów

Dawniej kobieta prała w balii, zajmowała kilkoma dzieciakami, nie miała lodówki, tostera ani lokówki. Radziła sobie. Dziś technologia dała im wszystko, o czym ich pramatki mogły tylko marzyć. Pranie to wrzucenie łachów do pralki i powieszenie ich na sznurku; poprasować kilka minut i gotowe. Przyrządzanie jedzenia stało się śmiesznie proste – piekarnik, mikrofalówka, miksery, ekspresy do kawy, sokowirówki… odkurzacz załatwia każdy brud w kilka minut, a ciuchy i wszystko inne dla dzieci kupuje w markecie.

No i kobiety uważają, że są zaharowane na śmierć. Ale pytanie o te nieścisłości jest atakiem na kobiety i seksizmem, objawem pustki i płytkości emocjonalnej.

I straszne, i śmieszne

I nie wiadomo czy z tego wszystkiego się śmiać, czy płakać. Jak małe, naburmuszone i obrażone dzieci. I śmieszne, i straszne to wszystko. A Panie krzyczą coraz głośniej, mało tego – one wierzą w to co krzyczą. Tak bardzo pragniemy kobiecego tyłka, że dając palec nie zauważyliśmy że już dawno po ręce, nodze, godności i portfelu. Powołaliśmy do życia Frankensteina, a teraz on nas zje.

 

http://newsy.braciasamcy.pl/   na razie testowy (na okres 10 dni) nowy portal dla nas.

www.braciasamcy.pl  zapraszam na moje forum. Paniom wstęp wzbroniony!

——————–

Setki moich felietonów KLIK

Zapraszam do kupna moich e książek „Stosunkowo dobry”, oraz „Wyprawa po samcze runo” w E wersji, KLIK.  Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to coztymikobietami@onet.pl

109 thoughts on “Czy kobiety są wykorzystywane przez mężczyzn?

 1. Kobiety czy mężczyźni mogą więcej? – pytanie zdaje się być trudne. Głównie wszystko zależy od okoliczności, ale istotne jest to, że kobiety są z reguły bardziej uprzywilejowane niż mężczyźni. Mówiąc zwięźle wartość kobiet w społeczeństwie jest znacznie wyższa. Moim skromnym zdaniem dzieje się tak, ponieważ było tak dawniej i jak się okazuje jest tak samo po dziś dzień. Na szczęście w internecie pojawiają się głosy równowagi np. MGTOW Polska (MGTOW to skrót od „man go their own way) tak jak kilka innych serwisów.

 2. Panowie coraz częściej widze że żadna dyskusja z babą nie ma sensu, a już nigdy jeśli chodzi o relacje damsko męskie. Co począć?

  1. A z wami, to jaka dyskusja? Osobiste ataki, wyzwiska, obrażanie, wyciąganie zdań z kontekstu, czepianie się słówek? To jest merytoryczna dyskusja?
   Ja nikogo tutaj nie obraziłam, podałam jedynie kilka faktów, a wy atakujecie mnie, zamiast podać kontrargumenty.
   Nie ładnie.

  2. Daj sobie spokój. Naczytały się chłopaczki tekstów o tym jaka to kobieta zła, więc już najpewniej nie ma odwrotu, bo taki dokładnie poinformowany (inaczej mówiąc, źle nastawiony), żadnej kobiecie nie daruje nawet niewłaściwego oddychania.

   1. I jeszcze jedno żeby nie było. Czym innym jest wskazywanie niebezpieczeństw, sygnałów ostrzegawczych, na co należy zwracać uwagę etc., co jest jak najbardziej słuszne, a czym innym nieustannie jechanie po kobietach i tłumaczenie, czemuż to ona jest taka zła.

    1. Odpowiedzi są na temat. Biali zaślepieni rycerze będą widzieć jechanie po kobietach, które mają inne cechy niż widoczne?
     Co gdy kobieta zachowuje sie tak w związku? Udawać że się nie widzi, by czasem nie wzięła mnie na haczyk dając focha na seks, lub inaczej podżegnając? Nie dziękuje. Znajdzie sie kobieta która zachowuje sie dobrze, będe mówił dobrze o niej. Większość zachowuje sie źle? Większość ma racje, jak w demokracj.

     1. Dobra kobieta jak jednorożec, a wy wszyscy jesteście okłamywani. Przecież większość kobiet uważa mężczyzn za głupszy gatunek, ale za to przydatny.

 3. Violent
  Ja nie wybielam kobiet, ani nie uważam się za wyznacznik. Wiem, że kobiety nie są święte, ale wy też nie. Czytając te wpisy, odnoszę wrażenie, że wy nie macie za grosz samokrytycyzmu. Oskarżacie kobiety o to co sami robicie (zdrady, manipulacje, zgrywanie ofiary, postawa roszczeniowa, przemoc). To są wady ogólnoludzkie. Kobiety też tego doświadczają.
  Dlaczego piszę jak gówniara?
  Dlatego, że uważam, że wojna nie przyczynia się do rozwoju, może poza rozwojem przemysłu zbrojeniowego? Albo, że uważam iż rozkład cywilizacji nie jest spowodowany przez kobiety, że jest to trochę bardziej skomplikowane? Bo uważam, że obydwie strony są winne, gdy źle się dzieje w związku, a nie tylko kobiety?
  Co do samotnych matek i ich złych metod wychowawczych, ja się pytam gdzie tatuś? Dlaczego ucieka jak się dowie, że kobieta jest w ciąży? Ucieka bo to go przerasta, bo ma swoje pasje, jest za młody, chce być wolny itd. Dlaczego nie weźmie odpowiedzialności i nie wychowuje dziecka?
  Mężczyźni też chcą mieć rodzinę, nie tylko kobiety.
  Wrażliwi i inteligentni nie mają kobiet jakich chcą, bo nie mają zdolności interpersonalnych i boją się zgadać, startują do kogoś z kim nie mają nic wspólnego, więc zostają sami. Takie kobiety też tak kończą.
  Powtarzam to po raz kolejny, ludzie wiążą się z osobami podobnymi do siebie (atrakcyjność, status, inteligencja, wykształcenie, wyznanie itd) plus odpowiednia osobowość. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Przeczytaj sobie książkę: „Dlaczego on, dlaczego ona?” H. Fischer, to zrozumiesz o co mi chodzi. Jeśli Ci się nie chce, masz wykład na YT. O ile znasz angielski.
  https://www.youtube.com/watch?v=fW6AndSUByo
  Ps: Mężczyźni też wiążą się z kobietami, które im się nie podobają z braku innych opcji. Samce alfa i ślicznotki 8,9/10 bo wg was 10/10 nie istnieją, występują w przyrodzie dość rzadko.
  Należy grać w swojej lidze, inaczej trzeba będzie nadrabiać w innych dziedzinach. Życie jest brutalne dla każdej płci, więc nie róbcie z siebie biednych misiów skrzywdzonych przez te złe kobiety.

  1. Biedni skrzywdzeni misie jako odpowiedź. Od razu kobieta otwiera nóż w kieszeni jak widzi słabego samca. Ewolucja. Bajki o miłości włóż sobie wiesz gdzie.

   Odpowiem za kolege. Gdzie sie podziewają ojcowie dzieci? Uciekają od popieprzonych matek jak najdalej, które często łapią na dziecko, przebijają gumki i są tak zapatrzone w siebie, że sie nie da z nimi wytrzymać.

   To jest odpowiedzialność. Uciekają, by nie stworzyć toksycznej rodziny która propaguje ochrona kobiety, nawet jakby była ostro popierdolona.

   1. One
    Miłość istnieje, są na to nawet dowody naukowe.
    Czytaj ze zrozumieniem, i nie wyciągaj jednego zdania. Odpowiedź była znacznie dłuższa, nie tylko jedno zdanie, zauważyłeś?
    „Biedni skrzywdzeni misie” odnosi się do tego, iż nie tylko wy macie trudno na tym świecie, kobiety również. Nie ma co zatem demonizować kobiet, a z mężczyzn robić wiecznej ofiary samicy.
    Robisz z kobiety wredną, niedorozwiniętą emocjonalnie samicę. Mężczyźni głównie uciekają dlatego, bo boją się odpowiedzialności i obowiązków, czuje się niepewnie w roli ojca. Nawet do głowy Ci nie przyjdzie, że to samiec mógł zawinić. Ucieczka i zostawianie potomka na pastwę losu, to nie odpowiedzialność, tylko tchórzostwo, sprawdź w słowniku.

    1. Ale to kobieta go wybrała bo to kobiety wybierają i decydują z kim chcą spłodzić potomka. Mężczyzna jest tylko petentem. Jak wybrała tak ma i nie widzę powodu aby jej żałować. Wy wszystkie jesteście potem takie biedne i robicie z siebie ofiary.

     1. Nie zawsze ten potomek pojawia się wg planu. Jak para wpadnie, to powinni obydwoje dbać o dziecko. A nie uciekać.

     2. I do końca życia męczyć sie dla dziecka, nawet jak para do siebie nie pasuje, albo kobieta jest poryta na głowę i ojciec mimo najszczerszych chęci nie może uczestniczyć w wychowywaniu takim jak chce? Ile to przypadków jest że ojciec odchodzi nie dlatego, że nie chce brać odpowiedzialnosci za dziecko, ale dlatego że z kobietą nie da sie wytrzymać? I nawet jakby chciał to mu sąd nie przyzna tego dziecka.

      Honorowych kobiet nie ma. Każdy czyn jest usprawiedliwiony, następuje odwrócenie kota ogonem, a winni i odpowiedzialni są wszyscy tylko nie ona.

     3. W kobiecym myśleniu jest tak że jak para wpadnie to znaczy, że mężczyzna musi, kobieta może. Nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność kobiet. Zawsze jest zbiorowa. W razie wpadki zawsze winnym i odpowiedzialnym będzie mężczyzna.

      U kobiet jest tak. Nie ma ja, ty, tylko my. To co mężczyzny jest jej, to co mężczyzny jest nasze, to co kobiety jest jej. Kobieta ma i chce wszystkiego, mężczyzna nie dostanie nic oprócz obowiązków. Wobec wszystkich. Kobieta jedynie wobec dziecka i to tylko w momencie jak nie będzie miała wytłumaczenia na swój brak wkładu.

     4. ‚Mężczyzna oszukał kobiete w antykoncepcji na dziecko.’ Wild_Thing co ty ćpiesz, że jesteś tak głupia? Wyciąganie racjonalnych wniosków na podstawie przyczyn i konsekwencji to dla ciebie wyższa filozofia.
      Który mężczyzna chce płacić alimenty i sie sądzić? Który chce dziecka bez zgody kobiety na nie? Który chce mieć kule u nogi całe życie, odebranie wolności?
      Tylko baby łapiecie na dziecko, albo dla samego dziecka, albo dla pieniędzy i zoorganizowania wam życia niedobrowolnie. Podstępne jesteście na każdym kroku i liczy sie tylko wasz egoizm, wasz punkt widzenia co do wszystkiego, wąski przekrój myślowy.
      Gwałt zdarza sie, ale nie tak często jak jest opowiadane przez was, przez te które kłamią szukając atencji ze strony otoczenia, profitów i zemszczeniu się na gogusiu ktory je olał gdy były zakochane. Do tego mało kiedy dochodzi do zapłodnienia podczas takiego jednorazowego gwałtu. Dlas niej to tylko odrzucenie podniesione do rangi rozpaczy, dla niego dużo większy ból i kara na całe życie. Nie macie skrupułów, zero godności i poszanowania gdy liczy się wasz interes. Za drobnostke potraficie rozsiewać piekło, jednocześnie oczekujecie by wam wszystko absolutnie wybaczać za darmo.

      Żal wchodzić na to forum kiedy takie jednostki wchodzą tutaj. Każde kobiece forum to festiwal spierdolenia umysłowego i płytkości intelektu, oceniania, obrażania na podstawie domysłów, a jeszcze próbują tutaj swoje poglądy panoszyć. Żal i rozpacz tego który musi użerać sie z taką i dla zachowania spokoju przyznawać jej we wszystkim racje.

    2. Dowody naukowe na istnienie miłości są takimi samymi dowodami na istnienie wyobraźni. Własne obserwacje kobiet pracujących, zajmujących się domem, co ma być odpowiedzią na nasze pytania?
     Błądzisz młoda damo, ale nas to dzięki Markowi nie dziwi. Widzicie świat na odwrót, gdzie każda z którą się dyskutuje, nieważne jak bardzo by krzywdziła, popełniała zło, źle selekcjonowała mężczyzn, uważa sie za dobrą osobę, czcigodną. Z kolei mężczyźnom przypisuje się z góry słabe cechy jeśli nad tymi femme fatale nie sprawują opieki. Wina leży wyłącznie w kobiecej selektywności, oraz swoim nieprzystosowaniu do kochania kogoś więcej niż siebie samą oraz emocji które wyciąga od innych.

     Z Tobą młoda już skończyłem.

     1. VDG dyskusje z kobietami należy ograniczyć do minimum, ponieważ w każdej sytuacji zobaczą cierpienie, oraz brak własnej decyzjyjności czy odpowiedzialności. Wszystkie są ofiarami gwałtów i wszystkie nie chcą nigdy seksu, a jak wiążą się to nie z tymi co same sobie wybrały, tylko oni ich uwodzili, zrobili dziecko i zostawili tchórże.

      Jest o czym plotkować zkoleżankami ale realnych działań za grosz

     2. Wkład kobiety w miłość? Lista wymagań oraz wystawienie faktur. Siedzi taka matrona na tronie, odpala fajku i oczekuje, w zamian łaskawie będzie znośna.

      Żadna z was nie umie kochać, a jeśli, to tylko księciów z bajki, albo na krótki moment póki wam smyranie w waginie nie przejdzie.

      Każdy dobry chłopak dostaje po dupie od kobiety, albo staje sie niezauważalny, jakby nie był godzien.

      Cała moja romantyczność poszła do nory i juz nie wyjdzie. Nie ma dla kogo interesowne egoistki

     3. Pisaliście, że kobiety nic nie robią, dlatego to napisałam. Nigdzie nie napisałam, że macie tkwić w toksycznych związkach, opiekować się złymi kobietami i nie twierdzę, że takich nie ma. Każdy, kto znajduje się w takim związku powinien odejść. Z waszych komentarzy wynika, że to wy zawsze jesteście niewinni, a za wszystko odpowiada kobieta. Wierzę że wasze negatywne doświadczenia są prawdziwe, inaczej by was tu nie było.
      Uważam, że każdy powinien brać za siebie odpowiedzialność, zarówno kobieta jak i mężczyzna.

     4. To co się powinno to powinno, bo taka jest lewacka ładna mowa, ale próżno szukać tego u kobiet co same wymagają. Wychowywane jesteście tak, że odpowiedzialności w was nie ma żadnej, lub jest totalnie płytka. Jeśli nie wywiążecie sie z jakiejś umowy to zawsze ale to zawsze winne jest otoczenie, a nie wy. Za każdym razem ochronka, pasywność i zrzucanie win na innych, zamiast pomyślenia nad sobą co możecie same dać więcej, jak sie rozwinąć by to innym dzięki wam było lepiej. Szukacie takiego który wam zapewni to co sobie wymarzyłyście, a i tak będziecie nieszczęśliwe
      My z kolei musimy sami walczyć o swoje, o swoje życie, o życie innych. Żadna kobieta nigdy nam w tym nie pomoże. Zawsze jesteśmy w życiu sami, a kobiety mają stada wokół którzy sie ulitują, zaopiekują i wezmą za nie odpowiedzialność

      Małżeństwo jest jedyną istniejącą umową prawną, który pozwala osobie (kobiecie) naruszenie warunków umowy, a następnie ukaranie strony, która warunków dotrzymała.

    3. Boże Boże Bożenko Jak Mogłaś To Zrobić z Cyganem
     Jeśli myślisz, że faceci nie majstrują przy prezerwatywach, aby zapłodnić samicę na której im zależy, to się mylisz.

     1. Po co miałby to robić? Odpowiadając tak jak ty odpowiadasz, można każdy czyn przypisać każdej osobie. Wszyscy robią wszystko.

  2. Nie rozumiesz do końca przesłania tej strony i innych autora (ecoego, forum braciasamcy itd.). Tu nie chodzi o atak na kobiety, tylko odkłamanie mitu zawsze dobrej, wrażliwej kobiety. Jak i odkłamanie całości relacji męsko-damskich. Strona jest facetów, więc jest głównie o kobiecych zachowaniach.

   Pozwolę sobie przytoczyć fragment książki „Co z tymi kobietami” Pana Marka (autora tego portalu):

   „Prawdziwy mężczyzna, mądry mężczyzna, uwielbia kobiety. Nie można nienawidzić kobiet i szanować siebie. Rzuciła Cię kobieta? Ograbiła z pieniędzy? Zdarza się. Ale są też mężczyźni, którzy robią to samo innym kobietom. Czy to, że coś Ci się przytrafiło, oznacza, że taka jest norma? Nie. Kobiety są puszczalskie? A facet jest wojownikiem, który „zalicza”. Czemu kobiety mają nie mieć prawa do seksu? Seks to przyjemność, zdrowie, czemu mają sobie tego odmawiać, skoro mężczyźni sobie tego nie odmawiają? Nie ma złych kobiet czy złych mężczyzn. Są tylko źli i dobrzy ludzie.
   Obcowanie z kobietami jest przyjemnością. Rozmowa, trzymanie za rączkę, przytulenie się. To jak obcowanie z Bogiem. Bóg tworzy nowe życie, kobieta też. Ta piękna siła w kobiecie jest godna podziwu i ja kobiety za to podziwiam, i szanuję.”

   Tak lepiej? :)

   1. EnemyOfTheState
    Ja się nie czepiam autora tej strony, ani nie twierdzę, że kobieta z natury jest aniołem. Nikt nie jest. Każda płeć ma swoje zalety i wady. Mój pierwszy komentarz został napisany pod wpływem przeczytania wpisów pod artykułem, z których to wynika, że kobieta, to źródło wszelkiego zła, przyczyna rozkładu cywilizacji, niszcząca wszystko, pasożyt. Ja się z tym nie zgadzam, bo zwyczajnie tego nie widzę wokół siebie. Większość zamężnych kobiet jakie znam pracują, po urodzeniu dzieci zaraz wracają do pracy. Do tego dbają o dom, gotują. Nie znam żadnej, która by w domu siedziała, kawkę piła i dręczyła tego biednego, niewinnego samca. Uważam, że jesteście bardzo stronniczy i niesprawiedliwi w swoich ocenach.
    Macie się za takich racjonalnych, dojrzałych emocjonalnie i inteligentnych, a nie możecie pojąć, że generalizacja, to zniekształcenie rzeczywistości.
    Nie musisz mi tu wklejać jakiś słodkich słówek, bo na mnie to nie działa, ani nie oczekuję, że będziecie tu pisać hymny pochwalne dla kobiet. Ale uważam też, że nie na miejscu jest wyzywanie mnie od gówniar, pisanie do mnie protekcjonalnym tonem, czy też (nie wprost), że jestem głupia. Ja żadnej osoby tutaj nie obraziłam, podałam tylko kilka faktów dla równowagi, iż mężczyźni też szkodzą na tym świecie i robią świństwa kobietom. Do tanga trzeba dwojga, wina zazwyczaj leży po obydwu stronach (pomijam oczywiście sytuacje patologiczne, gdy ktoś się zwiąże z psychopatą/ką, narcyzem, skrajnym egoistą/ką).

    1. Wiesz co? Zarzucasz nam najeżdżanie na kobiety, a sama zaczęłaś od wyliczanki: faceci to, faceci tamto, takie typowo kobiece odwracanie kota ogonem. Do tego teksty typu „kobieta Cię urodziła”. Czemu ma to służyć? Graniu na emocjach? Mnie nie urodziła jakaś tam kobieta, tylko własna matka. Ty mnie nie urodziłaś, ani żadna inna kobieta, więc takie gadanie nie ma sensu. Być może niektórzy wylewają tu trochę swoje frustracje, ale cóż, z niczego się to nie bierze, kobiety święte nie są 😉

     1. EnemyOfTheState
      Już Ci napisał dlaczego w powyższym poście. Wy też szkodzicie i nie jesteście lepsi od nas. Robicie wiele z tego co nam zarzucacie, a zachowujecie się jakby to były wady typowo kobiece. I to nie był personalny atak na osoby tu piszące, tylko pisałam ogólnie.
      Nie chodziło mi o granie na emocjach. O matkach wspomniałam, ponieważ one też są kobietami, czy też uważacie, że są pasożytami nienadającymi się do niczego? Myślisz, że jakby to przeczytały, to nie byłoby im przykro co myślicie o kobietach? Ja rozumiem, że macie złe doświadczenia, ale od razu wrzucanie wszystkich do jednego worka jest niesprawiedliwe. Kobiety też są krzywdzone przez mężczyzn, ale to nie oznacza, że wszyscy są tacy.
      Irytuje mnie strasznie takie obwinianie tylko jednej strony, ja widzę wady i zalety obydwu płci.
      Jakbyście tu tylko negatywnie wypowiadali się o mężczyznach, też bym was broniła.

 4. Najlepsze gdy te same kobiety dają sobie prawo do oceniania bardzo szczerze czegokolwiek. Ciebie, Twojego statusu, posiadanych zasobów, charakteru, sukcesów, wad, poglądów, argumentów, najlepiej jednym zdaniem „jesteś idiotą, gówno wiesz, ktoś cie skrzywdził”, ale same nie zrobią ani ułamka tego samego, by inni mogli je oceniać. Panienki przy których typowa teściowa to skarb…

 5. Panowie skąd w was tyle jadu i pogardy wobec kobiet? Gdyby nie kobieta was urodziła i nie wykarmiła, to nawet byście tych bzdur nie pisali. Poza tym 50 waszych genów, to geny kobiety. Obecnie kobiety same na siebie zarabiają, policja ochrania, sami byście w większości nie obronili jej albo nawet siebie, domu nie zbudujecie (mąż i żona pracują na spłacenie mieszkania), z jakością spermy też coraz gorzej…
  Co wam zostało? Jeszcze źle? A kobiet, to się czepiacie.
  Co takiego kobiety zniszczyły? Hmmm? To wy wywołujecie wojny, większość osób w więzieniach, to mężczyźni.Politycy też w większości to mężczyźni i to oni podejmują przez wieki decyzje, a wy zwalacie odpowiedzialność za wszelkie zło na kobiety. Kiedy my miałyśmy jakąkolwiek realną władzę? Na szczytach korporacji, które niszczą rodzimą gospodarkę i wykorzystują tanią siłę roboczą w biednych krajach, stoją mężczyźni. Kobiety robią wam krzywdę? Rozbijają rodziny? A mężczyźni oczywiście nie zdradzają, nie odchodzą do innej, nie porzucają własnych dzieci, nie płacąc nawet alimentów, skazując je na biedę? Zobaczcie na statystyki, kto pada ofiarą kogo?
  http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/przemoc-w-rodzinie/50863,Przemoc-w-rodzinie.html
  Większość zboczeńców seksualnych, to mężczyźni. Was nikt nie gwałci i nie molestuje. Nie sprzedaje do burdeli. Kto korzysta z prostytucji nieletnich w krajach słabo rozwiniętych? Kobiety?
  To co jeden mężczyzna zbudował, drugi przyszedł i zrównał z ziemią.
  Jesteście zupełnie bezkrytyczni wobec siebie, jak zwykle niewinni, a kobiety te złe. Obwinianie kobiet macie we krwi :(
  Jak ja lubię jak wszyscy mężczyźni podczepiają się pod osiągnięcia wybitnych jednostek twierdząc, że to MY zrobiliśmy 😀
  Skoro pranie, gotowanie, zajmowanie się dziećmi jest takie teraz łatwe i proste, to dlaczego się do tego nie garniecie? Statystyki mówią, że w większości gospodarstw, wciąż kobiety, to robią mimo, ze one też pracują. Obecnie tradycyjny model rodziny w Polsce bardzo rzadko występuje.
  Aborcja? Sami często kasę na nią dajecie, albo zmuszacie je do tego, odchodzicie jak się dowiecie o niechcianej ciąży. Tutaj obydwie strony są winne.
  Ps: Nie uważam aby kobiety miały źle i były dyskryminowane w krajach zachodnich.
  A równouprawnienie, to równość wobec prawa, a nie zrównanie płci w sensie, że jesteś my tacy sami. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy.

  1. Bez wojen i tego wszystkiego świat by nie poszedł do przodu. Po to jest rywalizacja, czasem potrzebny jest wstrząs. Kobiety gdyby rządziły to by z jaskin nie wyszły i swiat by sie cofnął. Nikt by nie przeżył miesiąca.

   Reszta to pierdoły, nawet nie chce mi się argumentować. Jak z tym wychowywaniem dzieci. Prosze o kobietę która bedzie zarabiała i była zaradna, silna jak mężczyzna których potrzebujecie, dawała bezpieczeństwo każdego rodzaju, a ja będe sie trudził w domu plotkując przy kawce. Nie ma takich kobiet – bo sie do niczego innego nie nadajecie, więc tylko tyle robicie.

   Reszta to granie na ofiarę.

   1. Wszystko co dostała kobieta, łącznie z prawami jest dziełem mężczyzny. Gdyby nie ich litość to byście nic nie wywalczyły. Jedyne co potraficie to gadać i narzekać jak wam źle. Ze wszystkim. A nam z tymi samymi kobietami, które nie doceniają, wywyższają bezpodstawnie ale i cierpią bezpodstawnie wiele razy niszcząc mężczyzn z powodu irracjonalnych zemst.

   2. Ciekawy sposób myślenia. Wojna jako przyczyna postępu 😀
    Wojna to nieszczęście, ogromne straty materialne, moralne, psychiczne i morze krwi. Gdzie Ty tu widzisz coś pozytywnego? Ludzie noszą wojnę w głowie nawet kilkadziesiąt lat po, a negatywne konsekwencje stressu i głodu wtedy doświadczonego, są przekazywane w genach. Dzieci rodzą się słabsze i mniejsze.
    A gdyby tylko mężczyźni rządzili, to rozwalili by cały świat.
    Typowe myślenie męskie: że kobieta nic nie robi, tylko kawkę pije 😀 Akurat, teraz kobiety zaraz po urodzeniu dziecka wracają do pracy, a po pracy zaczynają drugi etat w domu. Na jakim świecie Ty żyjesz? Który mężczyzna zapewni kobiecie i dzieciom bezpieczeństwo? Z jednej pensji żadna rodzina nie wyżyje chłopcze, więc o czym Ty tutaj fantazjujesz?
    I jakie robienie ofiary, takie są fakty, przemoc wobec kobiet na całym świecie jest ogromna, ale wg Ciebie na pewno sobie na to zasłużyły :( U nas w kraju nawet jak są skazani przestępcy za gwałt, to nie idą do więzienia, to jest sprawiedliwość i robienie na siłę ofiary z siebie? Jesteś bardzo stronniczy w swoich poglądach.
    I to wy tutaj robicie z siebie ofiary kobiet, obwiniacie je za wszelkie zło, ale niestety ten świat jest trochę bardziej skomplikowany.

  2. Wszystkim kieruje agresja. Tym ze sie rozwijamy, ale tez tym ze czasem łapiemy sie na zachowania dzieki ktorym trafiamy do wiezien, ale przez kobiety też.

   Nie zapominaj ze patriarchat ewoluował z matriarchatu. Kazde spoleczenstwo matriarchalne upadło i to dowodzi czemu kobiety nie potrafia i nigdy nie beda rzadzic. Wasza biologia pozwala jedynie na proste rzeczy, przyziemne, społeczne. Kobiety to walka wsrod ludzi, a mezczyzni to walka o swiat. Bez swiata ludzi by nie było, ale te wszystkie prawa w kierunku kobiet i wychowanie na narcyzki ktore trzeba wielce zdobywać to pogarda dla kazdego rodzaju męskości.

   1. Tak, bo mężczyzna, to bezmózgie Yeti i nie potrafi podejmować własnych decyzji, trafia zatem do więzienia oczywiście przez kobiety. Dorośnij. Cywilizacje upadają poprzez kataklizmy naturalne głownie. Albo upadek moralności. Tyle ja słyszałam, i nie wydaje mi się aby, to było przez kobiety.

    1. Dorośnij i „nie wydaje mi się, bo tak słyszałam”. Argumenty kobiety.

     Żal mi ciebie marna emocjonalna istoto, ale jak jesteś ładna to jakiś dureń na pewno sie tobą zafascynuje.

     1. Za to Ty podałeś jakiś argument naukowy teraz. Argumentum ad personam, to mało merytoryczny sposób argumentowania. Żaden z was niczego tu nie udowodnił , tylko piszecie swoje farmazony bez pokrycia i obrażacie. To co napisałam to fakt naukowy, ale nie pamiętam źródła dlatego napisałam, że słyszałam. A o tym, że rozkład cywilizacji zaczyna się od rozkładu moralnego pisał już Arystoteles. Teraz wystarczy się rozejrzeć.
      Ps: Wszyscy ludzie posiadają uczucia i emocje, wszyscy jesteśmy emocjonalnymi istotami, łącznie z Tobą, jakby to była jakaś nowość dla Ciebie.

     2. Piszesz jak jakaś gówniara, nie obraź się.
      Udowodnionym faktem naukowym jest to, że kobieta szczęśliwsza jest wtedy gdy podporządkowana mężczyźnie, słucha go i uwaza za mądrzejszego. Teraz niestety kobiety robią z siebie nie wiadomo kogo, są według iebie specjalistkami od związków, wychowwania dzieci, psychologii, ale tak narawde gówno wiedzą albo tyle ile naczytały sie wgazetkach czy usłyszały od kolezanek

      I co sie dzieje, spoleczenstwo nieszczesliwe
      winni mezczyzni

     3. Ile masz lat i jakie masz staże związkowe? Sformalizowane, tak, nie, jak długie, ile razy byłaś zakochana? Które cechy sie powtarzają w zakochiwaniu, a które definitywnie kończą związek?
      Czy twoje przyjaciółki są szczęśliwe w długoletnich związkach?

     4. My nie musimy pamiętać źródeł, bo były nimi nasze kobiety czyli coś czego nie możesz potwierdzić, a jedynie się domyślać co i czemu, oczywiście wybielając własną płeć. Nie mędrkuj po internecie bo wydaje mi się że masz jakieś 21 lat – 5 lat zacofania ze względu na ostatnio przesuwający się czas dojrzewania wśród dziewczynek które sądzą że świat stoi przed nimi otworem, a jedynie co otwierają to swoje dziurki dla facetów którzy kompletnie takimi mądrymi rzeczami sie nie zajmują albo to oni im ten świat pokazują

      Na narcyza mozna wychowac syna? Tylko kobieta, ktora sie uważa za nie wiadomo kogo i chce być zdobywana, wiecznie świat ma sie kręcić wokół niej. Mężczyzni potrafią to wszystko oddzielić od siebie. Wy nie, bo jesteście oczekującymi

      Chcesz badania to Ci kiedyś podam tutaj mnóstwo w których pokazane jest że samotne matki wychowują dzieci na patologię, te dzieci są chore, mało potrafią i skupiają się tylko na sobie. Robią sobie słit focie, są wpatrzeni w swój wygląd, powierzchowność, a jak coś potrafią to stają się egoistami. Tak wychowują kobiety synów, na własny wzór, a córeczki z kolei stają się ofiarami!!!

     5. Moje pytania zostały zlekceważone przez panne Wild Thing. To oznacza tylko jedno. Kobieta przyszła tu siać ferment, a jej wiedza jest znikoma, oparta na subiektywnej obserwacji podyktowanej dziecinnymi emocjami. Więcej pytać nie zamierzam.

    2. Powiedziałbym że jak kobieta wpada w związek z macho, kryminalistą, podstępnym to też tylko na własną odpowiedzialność. Jest głupia i też ma dorosnąć, ale…

     ale u kobiet poczuwanie się do winy ine występuje, więc nazwie sie naiwną.

     1. Mężczyźni też padają ofiarami kobiet, są przez nich bici, okradani czasem zabijani. To problem ogólnoludzki. Też ich wina? Głupi są? Po tym świecie chodzą toksyczni ludzie, czasem noszą spodnie a czasem sukienkę. Trzeba się przed nimi bronić. To oni są winni a nie ofiara.

     2. Tak, jesli mezczyzna wierzy w farmazony na temat kobiet i daje jej pelne pole do popisu to tworzy potwora, ktory go pożre i zniszczy mu psychike, a pozniej sie ta kobieta i tak usprawiedliwi

      Jest wtedy idiotą, sorry
      Mogl poznac kobiety, zabezpieczyc sie a dopiero pozniej wiązać

      Tyle ze wy głupie tak chcecie ślubów, rodziny, dziecka z w takiej desperacji kazdego frajera naciągniecie na to, ktory nigdy dla was sie liczyc nie bedzie tylko pozycja spoleczna i dziecko

      Uciekniecie od tego ktory nie chce wam dać czegoś na rzecz tego który nie moze sie bronic

      Pozniej sie kiszą z wami całe lata, albo do konca zycia w nieszczesciu. Jedno drugiemu wilkiem i zyja tylko dla tych dzieci

  3. Przemoc w rodzinie. Patrz na statystyki to jest krótkowzroczne. Zapomnialaś że przemocy psychicznej po stronie kobiet nikt nie sprawdza, a mężczyzni do przemocy fizycznej ze strony kobiet sie nie przyznają. Kobiety z kolei zawsze cierpią, nawet jak same prowokują burze!!!

   1. Wiem przemoc psychiczna dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przemoc fizyczna wobec mężczyzn ze strony kobiet też się zdarza i powinno się o tym mówić, a nie naśmiewać czy lekceważyć. Ja nie usprawiedliwiam tego, ale nie zaprzeczysz, że jeśli chodzi o przemoc fizyczną, to wy wiedziecie prym. A ofiarami stają się te, które są słabe psychicznie, a nie te, które są wredne, pamiętaj o tym.

    1. Ofiarami stają się wszystkie bo taką macie mentalność. Nie z realnego puntku widzenia, a dlatego że wam zawsze źle i zawsze wszystkiemu winny jest mężczyzna jaki by nie był, a gdy wy jesteście to i tak zamiast się postarać, to kończycie związek dla takiego, który was bezwarunkowo zaakceptuje. Z kolei słaby psychicznie czy fizycznie facet będzie dla was nikim, podczłowiekiem, mimo opowiadania jak to potraficie kochać, oraz umiecie ją obdarzać. Lepiej zobacz jak wyglądają statystyki związków i tej wielkiej miłości, z facetami którzy nie są statusem wyzej niż kobieta. Podpowiem. Jest zero takich związków i kobieta nie potrafi kochać, więc lekceważy. To samo tu napisałaś, że nie nalezy lekceważyć, ale to jedynie twoje pobożne życzenie, oczekiwanie, a nie to co sama dajesz.

     A może zaskocz nas tutaj zgromadzonych. Może jesteś żoną słabszego psychicznie faceta, którego kochasz, zapraszasz go na randki, organizujesz mu życie, płacisz, zarabiasz, a on opiekuje sie dziecmi, domem i ma seks na zawołanie? Czy może masz na odwrót faceta, ale zakłamujesz rzeczywistość?

     Kobiety z inteligentnymi, uczuciowymi sie nie wiążą, to jest fakt potwierdzony statystycznie. Reszta to bzdury wypowiadane przez głupie kobiety, które zawsze odrzucają takich facetów, dla takich przez których cierpią. Same sobie strzelacie w kolano, a później płaczecie.

     1. Nieprawda, że wszystkie, ja nie czuję się ofiarą. I nie obwiniam mężczyzn o wszystko, to wy upatrujecie w kobiecie przyczynę wszelkiego zła. Wystarczy poczytać tutaj lub na innych forach. A wy oczywiście święci.
      Mentalność ofiary może mieć też mężczyzna, to kwestia psychiki, nie płci.
      Z psychologicznego punktu widzenia ludzie wiążą się z podobnymi osobami (wykształcenie, poziom inteligencji, majątek, atrakcyjność).
      Zobacz ile jest związków mężczyzn z nieatrakcyjnymi, chorymi, starymi, biednymi kobietami. Mężczyzna potrafi kochać? Mam rozumieć, że atrakcyjność fizyczna kobiety, która u was jest na pierwszym miejscu w doborze, to przymioty ducha? Każdy chce mieć partnera na swoim poziomie, wy też. To jest reguła.
      Uwaga zaskakuję:
      Mogłam być z samcem alfa – napakowany testosteronem, 80kg mięśni, znającego się zna sztukach walki i jak twierdził majętnego, który chciał za wszystko płacić, mieć dzieci, a ja nie musiałbym nic robić oprócz zajmowania się rodziną. Sam chciał się żenić. I co jakoś się w nim nie zakochałam i powiedziałam uczciwie pa pa, bo nie mam zamiaru wykorzystywać cudzych uczuć. Chciałbym mieć wrażliwego inteligenta, tacy mi się zawsze podobali.
      To co piszesz, to margines. Są kobiety, które lecą na bad boyów i mężczyźni lecący na femme fatale. Takim nic nie pomorze.

     2. Widocznie nie spełnił jakiegoś punktu hipergami albo jego wspaniałe cechy były tylko przechwałkami.

      Nie jest to margines. Przejdz sie po ludziach, przejrzyj badania. Kobiety wybieraja slabszych tylko gdy chca zakladac rodzine, a tylko tacy są chętni ale zeby to bylo szczescie kobiety to jest gruba przesada bo jak obliczono zdrad i rozwodow jest coraz wiecej

      Wypowiadasz się tutaj jako singielka, zakochana jednokrotnie, wielokrotnie? Jeśli piszesz o nieistniejącym facecie w którym mogłabyś sie zakochać, a nie masz potwierdzenia tego zakochania na papierze to nie jesteś żadnym wyznacznikiem. Kobiety zbyt często oszukują same siebie gdy wiążą się z półmózgami, ale szukają na siłe u nich oznak jakiejkolwiek inteligencji by powiedzieć że związały sie z inteligentnym. Albo umie sobie poradzić z jakimś zadaniem to też oznaczanie to jako inteligencje. Wrażliwość to bardzo duży ciężar dla kobiet. Same jesteście wrażliwe, więc chcecie przeciwieństwo, a później płaczecie jak wam źle bo ani to was rozumie, ani to was szanuje i służycie jako maskotki co najwyżej, albo zbiorniki na sperme. I co druga jeszcze sie cieszy z tego faktu, że jest ruchana przez takiego prymitywa któremu przypisujecie boskie cechy żeby sie wybielic ze nie dajecie dupy prostakowi

      Każda szuka samca alfa (biologia) który ma cechy wrażliwego inteligenta (nauki społeczne) ale to niemożliwe cechy do spełnienia w naturze dlatego że inaczej mozg obu tych mezczyzn bedzie zbudowany. Jeden mysliciel, drugi zadaniowiec

      Alfa zawsze mają kobiety, ci wrażliwi rzadkoo, a jeśli to tylko mają kobiety które nie mają powodzenia u prawdziwych samców alfa, albo sąto krótkotrwałe związki, albo są zdradzani, oszukiwani bo tacy to sie nadają na dobrych ojców, ale dla kobiet nie są atrakcyjni

      Jak tak sie przejdziesz po kobietach to zauważysz ze wiekszosc chce samca alfa, bad boya, wybitnie męskiego, pociągającego, a nie ciepłe kluchy. To ze mowicie ze chcecie inteligentnego to tak naprawde zbior innych cech. Sama inteligencja jest niepotrzebna a wręcz psuje męzczyzne. Wazne jedynie by był silny i przynosił zasoby, cos umiał co est praktyczne

      Taki Einstein to był kurdupel chuderlawy, ale mądry. Wiekszosc madrych facetow była wrażliwa, zamykała się w swoim swiecie, z kobietami mieli mało do czynienia

  4. Różnica polega na tym, że jak mężczyzna robi coś złego trafia do więzienia, tymczasem kobiety często pozostają bezkarne. Statystykami policyjnymi to się możesz podetrzeć. Zdajesz sobie w ogóle sprawę ile zgłoszonych spraw o przemoc to zwykłe pomówienia? Zdajesz sobie sprawę ilu mężczyzn pada ofiarą przemocy psychicznej ze strony kobiet, którą trudno udowodnić? Kobiecie krzywdzonej pomagają wszyscy, mężczyźnie nikt.

   1. Podałam te statystyki po to, abyście wyluzowali, bo sami święci nie jesteście. To były udowodnione przestępstwa, a nie pomówienia.
    To prawda, że one zdarzają się , dlatego też potrzebne są dowody. Mężczyźni też stosują przemoc psychiczną wobec kobiet. Was przynajmniej nikt nie molestuje i nie gwałci, wiele takich spraw też nie jest zgłaszanych, bo ofiara się wstydzi albo boi. Wiesz ile zwyroli chodzi bezkarnych? :( Przemoc to przemoc, nieważne od kogo pochodzi, należy ją karać.
    Mężczyzna może uzyskać taka samą pomoc jak kobieta.

    1. Udowodnione przestępstwa, mężczyzna może uzyskać taka samą pomoc jak kobieta.

     Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Sama masz chyba z 10 lat, a mentalnie 2.

     Dziwiłbym się gdyby jakikolwiek inteligentny facet cię szanował.

     1. Poniżanie, to tez przemoc.
      Maltretowani mężczyźni mogą zrobić to samo co kobiety. Pójść na policję. Problem leży głównie w tym że się wstydzą. Jak każda ofiara.

    2. „Mężczyzna może uzyskać taka samą pomoc jak kobieta”

     W wielu sprawach realnej pomocy nie otrzymuje, patrz:
     -płacenie na nie swoje dziecko (trzeba się sądować po 5 lat)
     -zostanie ojcem wbrew swojej woli (kobieta oszukała go w sprawie antykoncepcji)
     -alienowanie z ojcostwa, nastawianie dziecka przeciw ojcu – u nas to w zasadzie jest legalne, a przynajmniej nie karane prawidłowo
     -przemoc w małżeństwie – w przypadku przemocy psychicznej ciężko się wytaraskać bez strat psychicznych, finansowych, o kontakcie z dziećmi nawet nie wspominając

     1. Jest tych punktów dużo więcej. Ta dziewczynka pojęcia nie ma. Żyje w swoim wyimaginowanym świecie.

     2. Wiem o tym co napisałeś, ja pisałam, że w przypadku przemocy fizycznej, może uzyskać pomoc. I zapytałam się osoby pracującej w Policji, czy mężczyźni mogą otrzymać pomoc w przypadku przemocy fizyczne i psychicznej, i odpowiedź brzmi tak. Wg prawa nie ma dyskryminacji ze względu na płeć.
      Kobiety też zostają matkami wbrew własnej woli (gwałt, oszukanie w sprawie antykoncepcji, gdy będzie niby uważał )
      To wy Violent żyjecie w swoim świecie, gdzie jesteście niewinnymi ofiarami kobiet.

     3. „Gdy będzie niby uważał” ty czytasz co ty piszesz?
      Jak dla mnie to jest zgoda na dziecko lub się proszenie o nie. Jeśli mamy się traktować równo to kobieta jest tak samo odpowiedzialna za antykoncepcje a nawet bardziej. Jak można takie pierdoły pisać. Ty rzeczywiście jesteś dziewczynką.

     4. VDG
      Ano można. To efekty braku edukacji seksualnej. Np: dorosły mężczyzna po dwudziestce dorywa jakaś niedoświadczoną małolatę, która mu ufa, on jej wciska kit, że jest taki doświadczony i zdąży, bo nie chce mu się zakładać gumki, bo wrażenia nie są takie jak bez. Niestety ale niektórzy wciąż myślą, że to jest metoda antykoncepcji. Obydwie strony powinny brać odpowiedzialność za własną seksualność. Ale większość z was zrzuca to tylko na kobietę, a potem jesteście zdziwieni, że jesteście ojcami wbrew woli. To przez wasze lenistwo i wygodę.

     5. Wniosek VDG jest taki. Ogólnie jesteśmy leniwi i głupi. Musimy być mądrzejsi, pracować więcej, harować, starać się o te kobiety, cuda natury. Nie głupie tylko naiwne.

      Sam seks to jest zgoda na dziecko po stronie mężczyzny. Samo dotknięcie kobiety to już jest zgoda na ojcostwo oraz wzięcie odpowiedzialności za kobietę. Ustrój mamy taki, że kobiety zrzuca sie z odpowiedzialności byle nie zostały same, bez pieniędzy, bez jelenia-frajera który będzie musiał zostać i udawać miłość, lub bulić. Spróbuj sądzic sie jak omężczyzna. Nic nie zrobisz. Zawsze będziesz tym głupim, a kobieta tą której trzeba dać i dostarczyć.

      Z dala od takich dziewczynek jak Wild Thing. Pytałem ją o sporo rzeczy. Na nic nie odpowiedziała. Dla mnie to krętactwo i matactwo czystej treści. Brzydze sie takimi najbardziej, bo wiem do czego są zdolne. Od razu wyłapuje które ten najgorszy sort.

     6. O tym że do więzienia pójdziesz lub utracisz prace, reputacje, za oskarżenie o gwałt, molestowanie to nawet nie ma co wspominać. Nie ma żadnej linii obrony dla mężczyzny.

      Tak więc Wild Thing pytała jakiegoś policjanta przygłupa. Pewnie jej poziom, w jakiejś remizie na wsi.

     7. Violent
      Nic takiego nie napisałam, czytaj ze zrozumieniem i nie przekręcaj.
      Napisałam, że obydwie strony powinny być odpowiedzialne za skuteczną antykoncepcje, a nie tylko jedna, obydwie strony powinny mieć takie same prawa i obowiązki. Nigdzie nie napisałam, że kobieta ma prawo wykorzystywać mężczyznę.
      Nie odpowiedziałam Ci na pewne pytania, bo nie muszę się tłumaczyć przed obcym z mojego życia osobistego, a na Twoje bezpodstawne oskarżenia i próby obrażenia mnie, nie mam zamiaru reagować.
      Jeżeli chodzi o gwałty, to ofiara ma udowadniać, że została zgwałcona, wszyscy ją obwiniają. Tak to wygląda. I to ona jest niszczona psychicznie podczas procesu, a sprawcy dostają śmieszne wyroki. Przykład: ratownicy z Elbląga zgwałcili kobietę, dostali tylko wyrok w zawieszeniu. Są wolni. Mimo, iż wszyscy wiedzieli, że są winni przed wyrokiem, nikt ich nawet nie zawiesił w pracy. Poszukaj sobie informacji na ten temat, to zobaczysz z jakim zrozumieniem i szacunkiem spotykają się ofiary, nie tylko w Polsce.
      Nikt nikogo nie skarze bez dowodów, więc dlaczego mówisz, że nie macie się jak bronić przed pomówieniami?
      Po raz kolejny zaznaczam, że pisałam o pomocy dla ofiar przemocy. Pytałam się psychologa i nie ze wsi, tylko z dużego miasta. Piszę to bo widzę, że masz również jakieś uprzedzenia do osób z mniejszych miejscowości.
      Sam żyjesz w wyimaginowanym świecie, gdzie to mężczyzna jest ofiarą. Ofiarą może stać się każdy.

     8. Nikt Cie tu nie obraża tylko twoje poglądy. Pytałem o twoje doświadczenia i oczekiwania po to by zrozumieć czemu w ten sposób się wypowiadasz. Nie odpowiedziałaś czyli się boisz, kręcisz, motasz, a to bardzo łatwo pokazuje wyuczonego kłamcę, lub kogoś pseudointeligentnego. Sorcia, jak to mówią w waszym żargonie.

      http://www.se.pl/wiadomosci/polska/zabila-broniac-sie-przed-gwaltem-jest-niewinna_676930.html

      http://www.polishexpress.co.uk/dwojka-polakow-z-cardiff-zostala-oskarzona-o-zgwalcenie-swojej-znajomej/

      Takimi historiami można manipulować do woli. Łatwo się możecie wybielić.

      My, nie.

     9. Wild Thing . Nikt Cie tu nie obraża tylko twoje poglądy. Pytałem o twoje doświadczenia i oczekiwania po to by zrozumieć czemu w ten sposób się wypowiadasz. Nie odpowiedziałaś czyli się boisz, kręcisz, motasz, a to bardzo łatwo pokazuje wyuczonego kłamcę, lub kogoś pseudointeligentnego. Sorcia, jak to mówią w waszym żargonie.

      http://www.se.pl/wiadomosci/polska/zabila-broniac-sie-przed-gwaltem-jest-niewinna_676930.html

      http://www.polishexpress.co.uk/dwojka-polakow-z-cardiff-zostala-oskarzona-o-zgwalcenie-swojej-znajomej/

      Takimi historiami można manipulować do woli. Łatwo się możecie wybielić.

      My, nie.

  5. Oni tak potwornie nienawidzą kobiet, że lepiej dla kobiet tu po prostu nie wchodzić, trzymać się z daleka i mieć nadzieję, że spędzą resztę życia w samotności.

    1. Oceniamy fakty, staramy się dyskutować wysnuwając argumenty, a przychodzi jeden z drugim biały rycerz zaślepiony cipą lub baba i wmawia nam nienawiść odnosząc się ad hominem.

     Antyintelektualne gówno.

  6. Równość wobec prawa nie przejawia się w przyznawaniu nieuzasadnionych przywilejów określonym grupom ludzi, co bez wątpienia ma miejsce w ostatnich latach w przypadku kobiet. Zresztą ta cała machina została napędzona przez nie i przez mośków, którymi się posłużyły wypinając swoje cztery litery, do czego tak naprawdę są przez naturę najbardziej predestynowane.
   Po drugie, jeśli przyznajemy konkretne przywileje a w parze z nimi nie idą określone obowiązki, to tak naprawdę jest to wyraz, że równouprawnienie to mit i bujda na resorach, skoro bez nich kobiety szans na rywalizację w określonych dziedzinach z mężczyznami po prostu nie mają.
   Przez takie sztuczne zachwianie równowagi między płciami a więc oddanie władzy jednostkom stworzonym do innych celów, kobiety tak naprawdę same strzelają sobie w kolano.
   System prawny jak wygląda, tak wygląda i świadomość samców z dnia na dzień rośnie. Niech się niewiasty nie dziwią później, że coraz mniej mężczyzn decyduje się na małżeństwo i dzieci bo widzą jaki burdel się porobił.
   Chciały równouprawnienia, bardzo proszę. To niech teraz one też zdobywają mężczyzn, gloryfikują ich, kupują prezenty, płacą za sex, znoszą instrumentalne posługiwanie się sexem przez partnera. Niech same zdobywają pozycję zawodową i zasoby a my ich wartość oceniać będziemy nie tylko pod kątem urody. nic wiecznie nie trwa więc ich eldorado też się skończy.

 6. > Michał Wójcik, kabareciarz z Ani Mru Mru, dożywotnio musi płacić swojej byłej małżonce pięć tysięcy złotych.

  Tak czysto teoretycznie, bo oczywiście nie namawiamy do przemocy wobec pań, dzieci, starców, emigrantów, wiewiórek w parku itd.
  Gdyby rzeczony kabareciarz zamordował swoją byłą poszedłby na 25 lat do pudła. Wyszedłby za dobre sprawowanie po 10 – 15 i hulaj dusza. Żadnych alimentów. Taniej, pracować nie trzeba, same korzyści. W dziwnym zaiste świecie żyjemy.

  1. Wojna to odmieni już niedługo. Kobiety za dużo zamieszania wprowadzają swoim patetycznym jazgoleniem.

   Ktoś musi się postawić, bo zachód runie, nie będziemy się rozwijać. Kobiety tylko hamują i niszczą

 7. A jednak czasem znajdą się kobiety szczere (o ile to znowu nie gierka mająca na celu ugranie czegoś albo częste zjawisko projekcji zachowań samca na psychikę i tym samym zachowanie samicy, np. całe życie gapiła się w telewizor poznaje kogoś kto ją kręci i rzuca to w cholerę twierdząc, że jest to głupie i tego tak naprawdę nie robiła). Otóż Pani, której przykład przytoczę, to żona Jana Englerta, nota bene młodsza od niego ponoć 25 lat. Fragment wywiadu z brukowca i jej szczerość (rzadko spotykane):
  „Na moim roku były takie, które mu się bardziej podobały niż ja. O wiele ode mnie ładniejsze – powiedziała.”
  No i teraz hit:
  „Dzięki niemu weszłam w świat elity intelektualnej. Normalnie nie miałabym szans.”

  O ile to nie pomyłka freudowska tej Pani w trakcie wywiadu, szacunek.

  1. Świadomość kobiet co do swojej natury rośnie z każdym dniem. Oszustw manipulacyjnych będzie coraz mniej, ale i w końcu nie będziemy nazywać układów miłością, tylko tak jak się mają rzeczy. Czyli

   Seks i uśmiech kobiety za pozycję, zasoby, wygodę i bezpieczeństwo. Równy układ? Nie powiedziałbym, ale jednak to o kobiety należy się starać. I to w momencie kiedy seks u innych jest całkowicie darmowy.

   1. Seks jest u kobiet nie tylko darmowy ale mamy wrecz konwergencje seksualna. Oferujesz samczosc i masz zatankowane fajne auto, browary i wyjebane po calosci. wiem z autopsji. zeby tak pojsc platonem. o nieszczesna! masz cos chciala .-) trzeba tylko zlamac stereoty w glowie. chcesz fiuta? plac!

 8. Panowie! Luzik. Islam wysprzata ten caly sen emocjonalnej malpiatki na swoj sposob czyli mieczem. Bunt maszyn zostanie zakonczony .-)

 9. Jesteśmy zwierzętami, które wyrażają instynkty mową. Kobieta istota seksualna, która woła tym o zainteresowanie i daje dziecko. Meżczyzna istota budująca świat, związki, technologie, odkrywająca, rozumująca, pragnąca seksu i mogąca dać zainteresowanie.

  Gorzej że obie płcie sie nie rozumieja, bo jedna z nich jest… no. Nie ma mózgu, tylko cipke, ale mówi że to mężczyzna kieruje się penisem. Owszem, bo kobieta niczego innego do zaoferowania nie ma.

  This is true.

  1. Ale czego tu chcieć? Kobiety nie mają własnego zdania, tylko powtarzają jakąś emocjonalną papkę. Zgrywają się przed innymi, ale tak naprawdę nic nie wiedzą kompletnie. Mężczyzna powinien prowadzić kobietę, ponieważ jest od niej lepszy, mądrzejszy. To nie szowinizm, to fakty. Niestety u nas tak jest, że to kobieta próbuje rzadzić, dominować, uzyskują prawa i naturalna rola zostaje zburzona.

   Skąd nieszczęścia, brak miłości? Bo kobiety nie słuchają mężczyzn (własnych najbardziej).

   Ambicja, honor?

   1. Też jestem tego zdania że facet jako mądrzejszy powinien prowadzić kobietę. Kobieta powinna być tą która się dostosowuje do faceta, a nie na odwrót. Facet sobie poradzi bez kobiety, kobieta bez faceta- niekoniecznie.

    1. Ale kobiety prowadzić się nie dają, w tym problem. Uważają się z góry za lepsze, mądrzejsze, od praktycznie każdego napotkanego mężczyzny.

     1. Kiedyś widziałem taki obrazek w internecie.

      Kobieta rozkazuje innym, ale nie chcę by jej rozkazywano – nie słucha innych. Nie słucha, więc nie da się prowadzić, ale dziwi się, że jest nieszczęśliwa. Logika?

      Jedyna możliwość, by kobieta słuchała to ją zastraszyć, musi czuć respekt, musi się bać jakoś. Ilu mężczyzn u nas to wypracowuje? 10%?

     2. Przede wszystkim to musi szanować i podziwiać. A w dzisiejszych czasach o to niezwykle ciężko.
      W dzisiejszych czasach facet który zrobi wszystko dla cipki będzie wykorzystywany jako bankomat, będzie stracony. A kobieta mniej lub bardziej świadomie wie na co może sobie pozwolić.
      Ale to wiecznie trwać nie będzie. Postęp technologiczny jest coraz większy. Są roboty seksualne, laki czy coś takiego i to nie dmuchane lecz takie które zaczynają być jak ludzie. Więc jeśli facet będzie miał takiego robota który mu nigdy nie będzie odmawiał seksu, to do czego mu będzie narzekająca i brzydka kobieta?
      Kobieta żeby być z facetem będzie musiała się bardzo zmienić i być bardzo chętna do igraszek.

     3. Szanować i podziwiać. Pytanie co, gdy społeczeństwo jest wychowywane na równość płci oraz zdobywanie kobiet? Już samo to że kobieta chce być zdobywana, nie chce się starać, ustawia ją w pozycji tej lepszej którą trzeba szanować.

      Dla seksu, dobrego słowa, niewinności, słodkości kobiety. O to można walczyć, a nie o jędze która odmawia i szanuje tylko siebie.

     4. Jeśli dasz jej to co chce czyli: małżeństwo, dzieci, dostęp do majątku i pozwolisz by Tobą dyrygowała to zawsze dojdzie do tego że będzie odmawiającą jędzą. Osiągnęła co chce- stały byt, pozycję, bezpieczeństwo więc prędzej czy później nie będzie się starać. No bo i po co?

  2. Nie zgadzam sie z „One”. Kobieta w miare normalnie wychowywana, (nie rozpieszczana nadto) jako dorosla osoba ma do zaoferowania wiecej bo 3 podstawowe rzeczy i kilka dodatkowych.
   podstawowe to:
   1. Seks
   2. Wyrozumialosc
   3. Gotowanie

   dodatkowo jakies hobby w stylu
   1. podrozowanie
   oraz takze takze:
   2. dobroczynnosc
   3. wychowywanie dzieci
   4. prace domowe
   5. powiekszanie budzetu domowego praca zarobkowa
   6. czytaniem prasy i informowaniem zajetego czesto praca meza o tym co sie dzieje na swiecie

   taka prawdziwa kobieta to skarb, kto ja ma wie o czym pisze 😉

   1. 1. Seks, to akurat obie strony. Poza tym zbyt wiele kobiet gra seksem o wpływy, żeby traktować to jako atut wieloletni
    2. Wyrozumiałość. Nieprawda. Kobieta każdy twój błąd wytknie, każdą słabość. Przestanie szanować.
    3. Gotowanie. Faktycznie, ale coraz mniej kobiet potrafi gotować. Możesz też umieć robić to samemu i to dużo lepiej.

    Podróżowanie? Że chce podróżować? Wymagań to mają sporo. Czy organizuje te podróże, inicjuje, zaprasza?
    Dobroczynność. Truizm.
    Wychowanie dzieci – jak z dobrej rodziny i mało manipuluje, oraz szanuje mężczyzne jako ojca, to niektóre potrafią. Inne wychowają dzieci na dysfunkcyjne dzięki swojej tresurze i oddaleniu ojca od wychowania. Kobieta niewiele może dziecko nauczyć, bo sama niewiele umie.

    Prace domowe. To już wytłumaczył Marek. Teraz masz pralki, zmywarki. Wielkiej pracy tu nie ma. Poza tym mnóstwo kobiet wymaga, by mężczyzna robił to samo co kobieta i dodatkowo to co mężczyzna.

    Powiększanie budżetu. Niewielkie to powiększanie. Większość kobiet nie umie dysponować budżetem, wydaje na niepotrzebne rzeczy, promocje, ciuchy, byle zadbać na 1 miejscu o siebie.

    Czytanie prasy. Nie skomentuję, ale zalicze do plusów ostatecznie.

    1. Dla mnie kobieta skarb, to taka która jest chętna na moje inicjatywy, potrafi sama z nią wyjść, słucha, pytan, nie żąda, nie oczekuje, daje się prowadzić (jw), nie gra o interes, czyli dasz mi to, to ja dam ci to, a jak nie to foch. Czyli jak najmniej marudzenia ze strony kobiety, ale też energia do spożytkowania razem na to co da nam obojgu przyjemność. Zgadzanie się.

     Narazie nie spotkałem takiej. Każda była przeciwieństwem tego. Interesowała ją tylko ona sama, jej potrzeby i oczekiwania co do tego jaki ja mam być.

   2. Wyrozumiałość czyli: kochanie zrobie to wszystko sama, ty sie nie przemęczaj? ile takich kobiet? mozesz pozwolic sobie na to co kobieta, bycie ofiarą, marudzenie, narzekanie i słabość? to mezczyzni sa wyrozumiali dla kobiet. kobiety tylko dla siebie samych.

    1. One:
     Wyrozumialosc czyli popieranie dzialan faceta np. W pracy. Akceptujaca postawa w rozmowach, ogolna serdecznosc, w drobnych rzeczach. Facet skarzyc, narzekac i mowic o swoich lekach, slabosciach moze poduszce albo przyjacielowi nie swojej kobiecie.
     kobieta ktora wytyka kazdy blad facetowi szuka chyba supermana, taka ma duze szanse na pozostanie wiecznie nieszczesliwa.
     tzn. Jesli jej oczekiwania przeslaniaja to jaki facet jest, jakimi uczuciami ja dazy, ile robi rzeczywiscie dla niej to chyba nie warto byc z taka baba. Bo u niej egoizm jest ponad milosc. Milosc jest jak hiszpanska oberza kazdy je to co sam przyniosl. Inaczej Oczekiwania nigdy nie beda mialy konca. Bo jesli ona wszystko uzyska co chciala to zaraz stwierdzi ze sie nudzi, stwierdzi ze jej facet jest „slaby” i pojdzie do innego „silnego”. Ale takiej babie to nie warto nawet wysmarkana chuateczka pomachac na droge.

     1. Kobiety z reguły to egoistki. Od tak są nauczane, ponieważ mnóstwo z nich to narcyzki i egocentryczki – w jaki sposób miałyby umieć kochać kogoś ponad siebie? Tylko kłamiąc. Biologia każe im stawiać siebie na 1 miejscu, później dziecko, a na samym końcu mężczyzne i jego uczucia. Dlatego jak mówisz, kobieta to może dać co najwyżej pozorną akceptacje (praca), aprobate (cieszy się, że masz czym jej dogadzać), zaufanie (wierzy, że dacie radę bo pokazujesz że jesteś lepszy niż inni), ale nie wyrozumiałość.

  3. Ogólnie szanowanie innych ludzi przychodzi nam z trudem i to obu płci. Odmienności, innych poglądów, sposobu na życie, wyglądu, a co dopiero w związku kiedy dwie osoby mają mnóstwo wspólnych spraw, o które można się kłócić. Najczęściej o błahostki, ale mimo to kobiety sie obrażają, przy braku zgody do jakiegoś zdania. W jaki sposób mają być pozytywne emocje? Tylko jednostki bardzo silne, wpływowe to uzyskują, a to niewielki odsetek.

  4. Tak mówi człowiek , któremu coś nie wyszło ! Jeżeli jesteśmy tak głupie – to żyj z facetem , kto Ci broni . Wszystkie baby głupie , chlopy mądre , te dziadostwo co się na świecie dzieje to chyba Waszą zasługą – chciałam podziękować ! Mój facet jest zadowolony i nie mowie żeby się chwalić , jestem taką o jakiej marzą mężczyźni , dobra jak anioł , gorąca jak diabeł , ponadto mam łeb do interesów . Miałam znajomego , który odszedł od żony ponieważ była dobra , miła , mądra, pracowita- było tylko jedno ale – nie była szalona , cóż nie można być doskonałą . Dobrze , że mój men nie jest tępym burakiem , zasada , która wyniosłam z domu jest następującą – nigdy nie zmuszam faceta do niczego – bo nie jest moim niewolnikiem , kocham Go i chce żeby był szczęśliwy . Tylko wolność daje prawdziwe szczęście .

   1. Ładnie mówic o sobie kazda potrafi. To ze jestes w zwiazku nie znaczy ze jestes taka super, tyle ze facet toleruje twoje zjebane zachowanie

 10. You see, in a woman’s delusional world view, she is the center of her world, she is strong, beautiful, independent and so on.

  Ciesze sie, że zobaczyłem kim są kobiety nie jak wiekszosc mezczyzn dopiero w okolicach 40stki, a juz po 20stce.

 11. Komentarz Mike’a niszczy system.
  https://exposingfeminism.wordpress.com/shaming-tactics/

  wszystkie kobiety są szalone. Są mniejsze słabsze istoty i aby przetrwać w rzeczywistości fizycznej przez setki tysięcy lat ich mózgi przystosowane do jak mogą manipulować mezczyznami z tym, co mogli domyślać, w celu uzyskania jednego, aby się nimi zająć, w przeciwnym wypadku by zginęły> damska Biologia nie zmienił się ani na jotę przez całą ewolucje .. One nigdy nie będzą racjonalne. Kobiety używają uczuć i emocjonalnych gierek i irracjonalnego poczucia winy. co jest, co cała feministka szaleństwo jest, nie ma nic normalnego w tym. Kobiety nigdy sie nie zamykają, nigdy nie są szczęśliwe, są jak szarańcza … jeśli jako mężczyzna sie z nimi nie zgadzasz, widzisz jakie są i nie chcesz sie nimi „zająć”, nie powstrzymasz ich dziecinnych zachowań, zniszczą wszystko co wokół, całe otoczenie będzie przez nich cierpiało. Ten atak kobiety, że jesteś brzydki, jest zabawny, wspólny dla kobiecej logiki. bo w rzeczywistości kobiety zawsze pozwalają sobie na używanie ataków osobistych, kiedy nie mogą wysunąć logicznego argumentu, ale potem zgrywają ofiary wielkiego przestępstwa, jeśli odwrócisz sytuację jako mężczyzna i osobiście ich zaatakujesz (tak jak one ciebie), nazywając je brzydką, grubą, kurwą, obrzydliwą , luźną, męską, owłosioną .. nie ma znaczenia, czy zaatakujesz jej próżność, wyimaginowany obraz na temat swojej zajebistości, czy powiesz prawdę .. ale miło jest po tym, że jak skonczysz słuchać to czarownica odleci na miotle. Osobiście wolałbym, że cały świat przyjąć prawo szariatu, i zmuszają kobiety do noszenia burki i zachowywać się poprawnie lub być ukamienowanymi. To by powstrzymało ich idiotyczne zapędy, ataki, bat musiałby nad nimi stać. Tylko strach może przeciwdziałać ich mocy niszczycielstwa wszystkiego, związków, dobra, umiejętności. Na zachodzie zmienili system dla dobra kobiet, ale co sie stało? .. aborcja, morderstwa dzieci, zniszczenie zycia milionow mezczyzn, ich psychiki, domów, miejsc pracy i porzucili swoje dzieci …. cały czas co się bardziej nieszczęśliwi i ludzie wokół potęgują złość. Mężczyźni są tak chorzy i zmęczony feminizmem, że jeśli kiedykolwiek istniał warzenia gwałtowna burza podziemne jak w Fight Club krąg wskazał .. to gniew i wściekłość, że mężczyźni (wiekszosc) jest po stronie stronę kobiet, które zdecydowały państwo zniszczyć, społeczeństwo i ról męskich. Muzułmanie mają rację, jeśli chodzi o obsługę emocjonalną samic. Nie pozwalają im tworzyć praw, w sumie niczego, bo nie potrafią niczego .. jedynie zubożyć społeczeństwo, miejsca pracy i niszczyć tożsamości męskie. Najśmieszniejsze Ironią jest teraz kobiety wydają duze pieniądze na powieści o „gwałtach”, greye i inne badziewa.. widocznie podświadomie wiedzą, że są nadają się tylko do wyruchania i zasługują na to, ale jednocześnie zawsze grają ofiary. Same tego pragną.. zamiast bycia rzeczywistą ofiarą tego gwałtu, czy nieszczęścia. Mezczyzni praktycznie nigdy nie wyrządzają krzywdy kobietom. To one są sprawczynami tego kim są, dzięki przemocy psychicznej. Nieszczęśliwe związki to głównie wina kobiet, które nie przyczyniają się nigdy do poprawy, naprawy, ale do niszczenia i wymagań. Ale mężczyźni to dominujące potężne stwory. Każda kobieta, która wątpi, to powinien być zatrzymany na bezludnej wyspie, po prostu ludzi, którzy tam będą na nowo stwarzać prawo dżungli. Kobiety uważają, że mogą być równe mężczyznom. Są śmieszne. Kobiety nie budują niczego … pomysl. cholerny mosty, budynki, układy drogowy, samoloty, koleje … każdy system tworzony jest przez inteligencje męską .. komputery … satelity .. promy kosmiczne .. zbudowany w całości przez kobiety !!! A ZOBACZ CO MOWIA KOBIETY. ŻE TO ONE SIE DO TEGO PRZYCZYNIŁY I SĄ RÓWNE! ŻE ZASŁUGUJĄ NA WIELE I MOGĄ!

  Kobiety są dobre w jednej rzeczy … niszcząc to, co mężczyźni budują.

  Reszta komentarzy też dopierdala ostro po nerach tym zenujacym hipokrytkom. I one chcą szacunku. Jasne, tylko od tych którzy są ślepi kim kobieta jest i jak sobie na nich pogrywa.

  1. Muzułmanie pewnie wg kobiet to mizogini albo szowiniści he he he ale oni po prostu wiedzą kim są kobiety i nie idą na ściemy jak debile z zachodu

 12. Nieprawda ! Kobiety to kochające, efemeryczne i uduchowione istoty, które swoim nieziemskim pięknem i powabem zupełnie niesłusznie zaszczycają nas niegodnych obecnością na tym łez padole. Powinniśmy się przed nimi ukorzyć i w głębokim pokłonie, albo i leżąc krzyżem, tkwić do końca życia ! Brudasy, pijusy, zdrajcy, seksoholicy, brudne świnie, tylko jedno wam w tych waszych parszywych móżdżkach – jakby tu przerobić tą kwintesencję piękna na niewolnicę ! A ten świniarz mareczek to najgorszy z nich wszystkich jest.
  Niewierne i niewdzięczne śfinie ! Czytałem ostatnio blog MISIUNI, to jest prawdziwie uduchowiona niewiasta, kto nie czytał – polecam.

  http://misiuniakoffana.blog.onet.pl

  I nie rżeć tu z tej pięknej niewiasty, żałosne wieprze ! Poczytajcie sobie prawdziwe mądrości i o tym świniarzu mareczku, oby zdehła świnia jedna ! Jak się już perwersy nawrócicie i zrozumiecie ogrom waszych podłości i występków, to powinniście całe swoje nielegalnie zdobyte majątki dać kobietom, wszystkim jakie spotkacie a potem żebrać, aby jedna Pani albo druga was wdeptała w błoto, bo tylko na to zasługujecie, kutasiarze jedni !

  Hehe, podobało się ? 😉 Mistrzu, wróć do tamtego bloga o misiuni, ogarnij go i prowadź systematycznie. Lepszej komedii polskie internety nie widziały, nie rozumiem dlaczego przestałeś ? 😉 Widzisz, czytelnik czasami potrzebuje rozrywki, fanu i zabawy aby nasycić swą grzeszną duszę. Piszesz świetnie, ale od dawna w tym samym stylu. Nie to, że krytykuję, bo przecież to najłatwiej robić, zamiast samemu dupę ruszyć, ale naprawdę …. jak bardzo lubię Twoje poważne arty, dużo z nich wyciągam, tak misiunię czytam zawsze jak mi smutno i źle. Humor wraca natychmiast 😉 Warto tam czasami coś skrobnąć ! :)

 13. Myślę, że wszystko będzie dobrze o ile kobieta nie będzie czuła władzy.
  Jeżeli będzie zależna to nie odwali jej.
  Czyli kasa przy dupie panowie a majątek przepisany tylko na siebie.
  Intercyza- moja powiedziała „to po co się żenić skoro się sobie nie ufa?” ale by jej przeszło gdybym się stanowczo uparł no bo co by miała zrobić? Była by szczęśliwym zależnym dzieckiem.
  Tu też małe sprostowanie dla kobiet- jeżeli widzisz, że Twój facet to na co dzień (nie w trakcie Twoich fochów) egoistyczny łach to nie zgadzaj się na ślub.
  No chyba, że szalenie kochasz…… czyli tak jak dramaty rodzinne się zaczynają.

  1. Przecież kobiety jakąkolwiek odmowę zracjonalizują sobie jako egoizm. Żadna „miłość” by nie przetrwała miesiąca, gdyby mężczyźni obrażali się jak kobiety i gdyby wymagali od kobiet tyle samo co one od nich.

   I to mówie o dobrych wiatrach, kiedy miesiąc w samym łóżku spędzacie, gdy jest mocna chemia.

 14. kobiety były są i będą żałosne w swoim „logicznym” rozumowaniu, przecenianiu siebie, swoich zalet „charakteru”, wyolbrzymionym cierpiętnicwu, obwinianiu innych. jak często obrażają mężczyzn od dziecinnych, kiedy same nie wyrastają z tego?

  pytam się jak można szanować te głupie stworzenia nadające się jedynie- i to nie zawsze, do seksu oraz pierdolenia głupot? za co? za co mają dostawać pieniądze, kiedy nie mają umiejętności, ani wiedzy? jedynie uważają się za mądre, ale nigdy tego nie udowadniają. zawsze im źle, zawsze niewinne, zawsze faceci źli. wieczne marudy.

  kobiety to niszczycielskie, pasożytnicze stworzenia, ale że jesteśmy wychowywani na kłamstwie to widzimy te kobiety jakimi są dopiero po latach, gdy już co nieco doświadczymy

  inni dalej sie babrają w gównie dla samej cipki. żałosne

  polecam poczytać. sztuka kobiecych ataków na mężczyzn w feminizmie, gdy widzisz kim jest kobieta
  https://exposingfeminism.wordpress.com/shaming-tactics/

  1. Ale pomyślmy też o tej pozytywnej stronie. Jakże cudownie i ozdrowieńczo działa na nas to, że te kobiety są jakie są. Bo z drugiej strony patrząc gdyby miały trochę rozumu to będąc „pokornymi cielakami” mogłyby śmiało ssać nas zaślepionych na prawo i lewo bez żadnych konsekwencji

   1. Jeleni jest 80%, obudzonych zdecydowanie mniej i to dopiero w późniejszym wieku, po wielu doświadczeniach i jak testosteron spada, żeby nie być już tak cipką zaślepiony. Także każda sobie jakiegoś przygrucha i będą dalej jakie są, uważając że to one wyznaczają kierunek świata.

Dodaj komentarz